مسئولان کوتاهی کنند، از مردم سیلی می‌خورند
کد خبر: 925594
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003smw
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید جهان تشیع گفت: امروز تمام خواسته رهبری معظم، علما و مراجع، حل مشکلات مردم است. اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.
مرجع تقلید جهان تشیع گفت: امروز تمام خواسته رهبری معظم، علما و مراجع، حل مشکلات مردم است. اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.
به گزارش فارس، آیت‌الله العظمی حسین نوری‌همدانی از مراجع عظام تقلید در دیدار عده‌ای از طلاب اعزامی به مناطق مختلف کشور برای انجام تبلیغ در دو ماه عزاداری، محرم و صفر را بهترین فرصت تبلیغی دانست و گفت: باید افکار و هدف امام حسین (ع) را با شرایط روز برای مردم معرفی کرد؛ اینکه می‌گویم امام حسین (ع) برای برداشتن ظلم و ستم و مبارزه با فساد قیام کرد؛ اینکه می‌گویم برقراری عدالت و اجرایی کردن اسلام محمدی هدف امام حسین (ع) بود، برای مردم بیان شود. باید گفته شود آن قدر مبارزه با ظلم و ستم و فساد مهم بود که اباعبدالله (ع) برای ریشه کن کردن آن و استقرار اسلام ناب تمام هستی خود را به میدان آورد.

نمی‌شود گفت: در منابر از سیاست نگوییم

معظم‌له پاسخ به شبهات را مهم‌ترین و اصلی‌ترین کار امروز روحانیت دانست و گفت: دشمن با استفاده از فضای مجازی و تبلیغاتی گسترده سعی در تخریب اعتقادات دارد. امروز باید شبهات را دید و پاسخ داد. نمی‌شود گفت: در منابر از سیاست اسلامی سخن نگوییم. اتفاقاً دشمن دنبال همین است که بی‌سر و صدا مجلسی گرفته شود و تمام، در حالی که حرکت سیاسی امام حسین (ع) و مسائل روز باید بیان شود. امروز مردم می‌خواهند بدانند که امام حسین (ع) چه وظیفه‌ای را برای آن‌ها در نظر می‌گیرد.
مرجع جهان تشیع، خطر القای ناکارآمدی حکومت اسلامی را توطئه دشمن دانست و افزود: یأس و ناامیدی در جامعه خطر بزرگی است، اما نباید از بازگو کردن حقایق غفلت کرد. علمای ما باید با مردم و در کنار آن‌ها باشند. امروز هم وظیفه همین است. روحانیت در دفاع از مردم و انقلاب و نظام باید بر سر عده‌ای که ضربه می‌زنند داد بزنند. امروز تمام خواسته رهبری معظم، علما و مراجع حل مشکلات مردم است. اگر مسئولی در خدمت به مردم کوتاهی کند، بداند روزی از همین مردم سیلی خواهد خورد.

ناامید کردن مردم خطاست ولی عدم‌مدیریت مردم را ناامید می‌کند

ایشان گفت: ناامید کردن مردم بسیار خطاست ولی بیش از همه بعضی از مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می‌کنند. مردم وقتی می‌بینند یک جنس صبح یک قیمت و عصر یک قیمت و گاهی دو مغازه کنار هم با قیمت متفاوت دارد، از این عدم‌مدیریت ناامید می‌شوند.
این مرجع تقلید با تأکید بر اینکه نظارت و کنترل قیمت ربطی به تحریم ندارد؛ زحمت و کار می‌خواهد، خطاب به طلاب اعزامی اظهار داشت: نوکری امام حسین (ع) برای همه ما افتخار است. با مردم مهربان باشید و بدانید اخلاق و تواضع و اخلاص بهترین تبلیغ است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار