تجلیل از ۲۰ هزار پیشکسوت عرصه جهاد و مقاومت
کد خبر: 925582
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003smk
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
مراسم تجلیل از ۲۰ هزار پیشکسوت عرصه جهاد و مقاومت، در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
به گزارش جوان، سرهنگ صفرعلی براتلو رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در نشست خبری تشریح برنامه نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت گفت: بنا بر فرمایش امام و رهبری ما وظیفه داریم از رزمندگان و شاغلین در دوران دفاع مقدس تجلیل کرده و مجاهدت آن‌ها را پاس داریم.

براتلو در ادامه با اشاره به اینکه دفاع مقدس متعلق به جناحی نیست و متعلق به همه است، بیان کرد: ما باید رزمندگان دفاع مقدسمان را گرامی بداریم و کسانی که می‌توانند قلم بزنند ما را در این مسیر همراهی کنند. در همین راستا مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاد و مقاومت و ارائه الگوی مقاومت در جامعه را در برنامه داریم و همچنین می‌خواهیم نهضت خاطره گویی را راه بیندازیم که این نهضت قرار است در تمامی ادارات و سازمان‌ها راه بیفتد.

وی با بیان اینکه این رزمندگان ذخایر علمی جامعه هستند، گفت: می‌خواهیم منزلت رزمندگان در جامعه را بیشتر کنیم. این رزمندگان تجربه ذی قیمتی دارند و به دنبال برقراری ارتباط هستیم و می‌خواهیم پیشکسوتان در سمت‌های مختلف ایفای نقش کنند.

رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد شهادت بیان کرد: در همین راستا طبق ابلاغ ستادکل نیرو‌های مسلح به نیرو‌های مسلح و وزارت خانه‌ها با شعار «ما توانستیم»، برنامه‌های تجلیل از پیشکسوتان در ارتش، سپاه، وزارت دفاع، وزارت جهاد و ناجا برگزار خواهد شد که در برنامه سطح ملی آن ۱۹ شهریور از فرمانده تیپ به بالا تجلیل خواهد شد، تجلیل از رزمندگان گردان به بالا توسط دستگاه‌ها و تجلیل از رزمندگان گردان به پایین در استان‌ها و در طول سال از برگزار خواهد شد.

براتلو ادامه داد: همایش ملی نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت با حضور فرماندهان عالی رتبه و حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در روز دوشنبه ۱۹ شهریور در موزه انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. مجموعا از ۲۰ هزار نفر از پیشکسوتان در تهران و سراسر کشور تقدیر خواهد شد که ۸۰۰ نفر از آن‌ها در تهران هستند. همچنین از ۱۲ نفر از فرزندان شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم تجلیل خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار