کاش رستمی را زودتر کنار می گذاشتید
کد خبر: 925269
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003shh
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
اسامی تیم ملی وزنه برداری برای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در حالی از سوی کادر فنی اعلام شد که بر خلاف انتظار نامی از کیانوش رستمی در لیست اعلام شده مشاهده نشد. وزنه برداری که تا دیروز تحت حمایت ویژه رئیس فدراسیون، هر چه دلش خواست انجام داد ، در نهایت نتوانست در مسابقات آسیایی جاکارتا انتظارات را برآورده کند تا نامش دربین ستارگان ناکام ثبت شود.
یاداشت
سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : اسامی تیم ملی وزنه برداری برای مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در حالی از سوی کادر فنی اعلام شد که بر خلاف انتظار نامی از کیانوش رستمی در لیست اعلام شده مشاهده نشد. وزنه برداری که تا دیروز تحت حمایت ویژه رئیس فدراسیون، هر چه دلش خواست انجام داد ، در نهایت نتوانست در مسابقات آسیایی جاکارتا انتظارات را برآورده کند تا نامش دربین ستارگان ناکام ثبت شود.
به نظر می رسد مرادی در کسوت رئیس فدراسیون در برابر هجمه مطبوعات تسلیم شده و مماشات را برابر این ستاره ورزشکار سالار کنار گذاشته است. ستاره ای که درالمپیک ریو خوب درخشید و طلایی شد اما زیاده خواهی و غرور کاذب او تا جایی پیش رفت که حالا دیگر در آسیا هم حرفی برای گفتن ندارد.
آقای مرادی ای کاش این ایستادگی را قبل از مسابقات آسیایی داشتید ، زمانی که به واسطه گستاخی‌ها، بی‌پروایی‌های این ورزشکار سالار ، چند مربی تیم ملی را عوض کردید.
آقای رئیس، ای کاش کیانوش رستمی را به ناحق پس از اینکه نتوانست در آزمون انتخابی سربلند باشد را در لیست بازی های آسیایی نمی گنجانید اما شما بی اعتنا به تمام حرف و حدیث ها ، بی اعتنا به تمام انتقادات، دلخوش به مدال آوری رستمی در بازی های آسیایی بودید که در نهایت محقق نشد.
ای کاش وقتی کیانوش خودسر و متکبرانه به یک وزن بالاتر آمد ، مقتدرانه ایستادگی می کردید و اجازه حضور در رقابتهای آسیایی جاکارتا را نمی دادید.
اگر این تدبیر را چند ماه زودتر داشتید حالا به جای مسابقات آسیایی ، کیانوش را به مسابقات جهانی می فرستادید تا با وجود تغییر وزن، مدال آوری کند و در پی آن در این وزن تجربه اندوزی داشته باشد.
آقای رئیس ، چیزی که در این چند ساله بیش از همه به چشم آمد ، ناتوانی فدراسیون وزنه برداری در برابر ورزشکارسالاری بود. موضوعی که در دنیا مسئله منسوخ شده است اما شما به اشتباه ، روی آن اصرار فراوان داشتید تا جایی که حالا ستاره و مرد اول المپیک ریو درآسیا به راحتی حذف می شود. میدانی که برای کیانوش بسیار کوچک بود اما نتوانست از پس آن برآید.
بی شک کاری که شما امروز انجام دادی کاری درست است هر چند دیر اما درست است. قطعا مدت ها قبل می بایست فکری به حال معضل ورزشکار سالاری در وزنه برداری می کردید ، پس لطفا مقتدرانه یک بار برای همیشه ریشه این رسم غلط این خودمحوری را بخشکانید ، تجربه نشان داده است که برخورد نکردن با این خودمحوری ها و ورزشکارسالاری ها در آینده می تواند بدعت داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار