کرش: برای بازی با آرژانتین از تهران تا دبی روی زانوهایم راه می‌روم!
کد خبر: 925176
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sgC
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
كارلوس كرش، سرمربي پرتغالي تيم ملي ايران در حاشيه تمرين ديروز تيم ملي رو در روي خبرنگاران قرار گرفت و پاسخگوي سؤالات آنها بود. وي در خصوص آمادگي تيم در اولين اردوي برگزار شده گفت: «ما براي آماده‌سازي خود يك بازي با تيم ازبكستان داريم و تمام تمركز ما روي آن بازي است و با احساس مسئوليت بالا در آن ديدار حاضر مي‌شويم. بيشتر بازيكنان ما در اين اردو حاضر هستند و ما سعي مي‌كنيم با 25 بازيكن به ازبكستان برويم و در كنار حفظ اسكلت اصلي تيم از بازيكنان جديد استفاده كنيم.» وي در واكنش به اظهار نظر خبرنگاري مبني بر قانع نشدن برخي پيشكسوتان فوتبال ايران از صحبت‌هاي مطرح شده‌اش در برنامه 90 گفت: «چه كسي قانع نشده است؟ همانطور كه گفتم هيچ نگراني‌ای ندارم و كارم را انجام مي‌دهم. درست است كه در برخي موارد قطعيت پيدا نكرديم اما در ديگر موضوعات بيروني مثل سردار كار خود را انجام مي‌دهيم و مشكلي نيست. سردار يكي از بازيكنان مهم تيم ملي است و مطمئنم به زودي اين مسائل حل مي‌شود.»
در ادامه يكي از خبرنگاران ادعا كرد كه مدركي مبني بر پيشنهاد يك آژانس فوتبالي در خصوص ديدار ايران با دو تيم سرشناس آرژانتين و كلمبيا و همچنين پرداخت مبلغ 600 هزار دلار براي اين دو مسابقه به فدراسيون فوتبال ايران وجود دارد. كرش در اين خصوص عنوان كرد: « من از اين موضوع اطلاع ندارم اما اگر چنين چيزي باشد، براي ما معجزه است. واقعاً اگر چنين چيزي حقيقت داشته باشد، من حاضرم از اينجا تا دوبي با زانو راه بروم. بعد از اين همه سال كه مشكلات زيادي در راه آماده‌سازي تيم ملي داشتيم، باور كردن چنين چيزي بسيار مشكل است.»
سرمربي پرتغالي تيم ملي درباره احتمال وقوع تغييرات در برنامه تيم ملي به علت وجود مشكلات ارزي در كشور نيز تصريح كرد: « بله. همه ما مي‌دانيم كه مشكلات هست اما همه ما بايد مثبت نگاه كنيم و اميدوار باشيم كه اين مشكلات حل شود و بتوانيم در جام ملت‌ها نتيجه خوبي كسب كنيم. اگر دلار قيمتش بالا مي‌رود بايد آقاي تاج اين مشكل را حل كند ولي اگر قيمت كريستيانو رونالدو بالا برود به بحث فني برمي‌گردد»! وي در رابطه با غيبت سردار آزمون در تمرينات تيم ملي نيز تأكيد كرد: « همانطور كه در برنامه نود هم اعلام كردم اين مسئله را به خوبي حل خواهيم كرد. اما همانطور هم كه گفتم يك مسئله خيلي جدي وجود دارد و تا زماني كه من هستم برايم فرقی نمي‌كند بازيكن از شمال يا جنوب باشد. بازيكني كه خوب است بايد در تيم ملي باشد.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار