اعطای تسهیلات اشتغال برای 3 هزار نفر در آذربایجان غربی
کد خبر: 925002
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sdO
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی مطرح کرد:
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی با بیان اینکه بسیاری از روستائیان استان منابع لازم برای اجرای طرح‌های ملی را ندارند، گفت: در این زمینه بانک توسعه تعاون با اعطای تسهیلات روستایی سبب اشتغال بیش از 3 هزار نفر در آذربایجان‌ غربی شد.

مهدی تقوی اظهار داشت: بی‌شک صنعت بانکداری هم‌اکنون حرف نخست را در دنیا می‌زند، بنابراین هدف بانک توسعه تعاون نیز این است که خدمات بهینه‌ای را در اختیار مردم قرار دهد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته کل تعهدات مربوط به تسهیلات دانشجویان دکتری در آذربایجان ‌غربی پرداخت شد، تصریح کرد: علاوه بر آن، در حوزه سازمان بهزیستی نیز کل تعهدات که برای بانک توسعه تعاون در نظر گرفته شده بود، محقق شد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بانک توسعه تعاون فعالیت گسترده‌ای در زمینه اشتغال‌زایی دارد، گفت: این بانک آمادگی دارد که در حوزه صنعت و معدن و برای صنایع تبدیلی، بدون محدودیت در اختیار واحدهای تولیدی و کارخانه ها باشد.

وی با بیان اینکه بانک توسعه تعاون جزو پنج بانک ۱۰۰ درصد دولتی کشور است اظهار کرد: در این رابطه ۷۰ درصد خدمات آن به بخش تعاون و ۳۰ درصد باقی مانده به سایر بخش‌ها انجام می‌گیرد.

تقوی با بیان اینکه بسیاری از روستائیان استان منابع لازم را برای اجرای طرح‌های ملی را ندارند افزود: در این زمینه بانک توسعه تعاون تسهیلات اشتغال برای سه هزار و 162 نفر اعطا کرده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین