راه اندازی شعب ویژه جرائم اقتصادی در اردبیل
کد خبر: 924845
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sar
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل:
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: شعب ویژه جرائم اقتصادی به ریاست رئیس کل دادگستری استان راه اندازی و با متخلفان در این حوزه طبق قانون  به شدت برخورد می گردد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، ناصر عتباتی در چهارمین جلسه فوق‌العاده ستاد استانی پیگیری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در اردبیل اظهار داشت: در زمینه مقابله با مفاسد اقتصادی دستگاه قضایی رویکرد جدی و اساسی داشته و با قاطعیت با متخلفان در این زمینه برخورد می‌کند.

وی از راه‌اندازی شعب ویژه رسیدگی به جرائم و مفاسد اقتصادی در استان خبر داد و گفت: این شعب به ریاست رئیس کل دادگستری استان راه‌‌اندازی و نسبت به رسیدگی به پرونده‌های تخلفات و جرائم در این حوزه در کمترین زمان ممکن اقدام می‌کند تا با برخورد قاطع با چنین تخلفاتی زمینه برای ثبات اقتصادی در جامعه فراهم شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشدید برخورد با متخلفان و مجرمان اقتصادی در سطح استان خبر داد و افزود: براساس قانون برخوردهای قاطع و جدی با افراد فرصت‌طلبی که اقدام به سوء استفاده از شرایط موجود کنند انجام می‌دهیم و در این زمینه بدون چشم‌پوشی عمل خواهیم کرد.

عتباتی با اشاره به اقدامات نظارتی و کنترلی بر بازار بیان کرد: تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها بر بازار و فعالیت‌های اصناف می‌تواند زمینه‌ساز کاهش نابسامانی‌ها و مشکلات اقتصادی در سطح بازار شود که از دستگاه‌های متولی این امر انتظار می‌رود در این زمینه اهتمام جدی داشته و با گشت‌های تلفیقی از این نابسامانی‌ها جلوگیری کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به موضوع جلسه که بررسی وضعیت ارزهای تخصیلی در استان بود، تصریح کرد: همچون سایر بخش‌ها با متخلفان در این حوزه نیز برخوردهای قانونی و لازم را انجام داده و با برخی سوء استفاده‌ها مقابله می‌کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار