حادثه دلخراش برای كودك کار
کد خبر: 924775
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sZj
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
یک کودک کار در کلیپ کوتاهی مدعی شد هنگام زباله جمع کردن مأمور شهرداری منطقه‌۳ گوش او را بریده است. این ادعا در حالی صورت می‌گیرد که شهرداری به دنبال کودک گوش بریده است.
پس از انتشار کلیپ کوتاهی در فضای مجازی درباره بریدن گوش کودک زباله گردی از سوی عوامل شهرداری منطقه‌۳ عدالت امیرزاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه‌۳ شهرداری تهران واکنش نشان داد و برای یافتن کودک گوش بریده از شهروندان درخواست کمک کرد.
وی گفت: کودک کاری در کلیپ کوتاهی مدعی شده یکی از کارکنان این منطقه گوش او را بریده است که پس از طرح این ادعا دستور پیگیری موضوع را دادیم تا کودک گوش بریده را پیدا کنیم و جزئیات ماجرا را از زبان خودش بشنویم و پس از روشن شدن موضوع با متخلفان احتمالی برخورد اداری و قضایی صورت گیرد. به گفته وی تلاش‌های شهرداری برای پیدا کردن کودک گوش بریده تا کنون نتیجه نداده است.
الهام فخاری عضو شورای شهر تهران هم در واکنش به انتشار خبر گفت: در این باره با شهردار منطقه ۳ صحبت کرده و تلاش‌ها برای بررسی ابعاد حادثه در جریان است.
دیروز کلیپی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن کلیپ چهره کودک زباله‌گردی که گوش راست آن پانسمان شده بود نشان داده می‌شد که آن کودک ادعا می‌کرد هنگام زباله جمع کردن مأمور شهرداری منطقه‌۳ گوش او را با تیغ اصلاح سر و صورت بریده به طوریکه دو بخیه خورده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار