۱۳۲۰۰ نیکوکار اصفهانی، بیش از دو فرزند یتیم را تحت حمایت دارند
کد خبر: 924625
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sXJ
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
مدیرکل کمیته امداد اصفهان:
۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر از حامیان ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد اصفهان، بیش از دو فرزند یتیم و نیازمند را تحت حمایت دارند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،   به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه بیش از ۵۶ هزار نفر از مردم نیکوکار استان در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین با این نهاد همکاری می‌کنند، گفت: این خیران گران‌قدر در بازه‌های زمانی مشخص اقدام به واریز وجه به‌حساب این نیازمندان می‌کنند.

    متین پور تعداد ایتام و فرزندان نیازمندی که از کمک‌های این حامیان بهره‌مند می‌شوند را ۱۷ هزار و ۴۶۷ نفر اعلام کرد و افزود: ۷۷ درصد از حامیان در این طرح‌ها در استان اصفهان حمایت از یک یتیم و فرزند محسنین را بر عهده‌دارند و ۳۳ درصد نیز حمایت از بیش از یک فرزند را عهده‌دار شده‌اند.

    وی بابیان اینکه ۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر از حامیان ایتام و فرزندان محسنین در استان اصفهان از ۲ فرزند و بیشتر حمایت می‌کنند، گفت: از این تعداد ۱۱ هزار و ۶۵ نفر حامی دو تا سه فرزند، هزار و ۹۴۴ نفر حامی چهار تا ۱۰ فرزند و ۱۹۱ نفر نیز  حمایت از بیش از ۱۰ فرزند را بر عهده‌دارند.

    مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه هر یک از ایتام و فرزندان محسنین در این طرح‌ها می‌توانند بیش از یک حامی داشته باشند، گفت: ۹۸ درصد از ایتام و ۶۴ درصد از سایر فرزندان نیازمند اصفهانی دارای بیش از یک حمایت‌کننده هستند.

    متین پور با اشاره به روش‌های موجود برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند برای حمایت از این فرزندان نیازمند به دفاتر کمیته امداد در محل زندگی خود و یا به پایگاه اینترنتی mohsenin.ir مراجعه کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار