رزمایشی برای پاسخگویی عملی به ترامپ در استان سمنان
کد خبر: 924603
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sWx
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
رزمایش محمد رسول الله (ص)
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) از برنامه‌ریزی برای برگزاری رزمایش سراسری سپاهیان عاشورایی محمد رسول الله (ص) ۲ در استان سمنان خبرداد و گفت: پیام این رزمایش برای ترامپ، پاسخ به یاوه گویی‌های او در میدان عمل است.

سردار حسن حسن زاده با بیان اینکه به فضل الهی همیشه و همواره حضور بسیج و بویژه حضور سازمان یافته بسیج مهمترین عامل بازدارندگی برای کشور و ملت است اظهار کرد: امروز شاهد یاوه‌گویی‌هایی از طرف آمریکا و دست نشانده های او هستیم که دوگانه جنگ یا مذاکره را مطرح می‌کنند که البته پاسخ قطعی توسط مقام معظم رهبری داده شد و جنگ نخواهد شد.

وی ادامه داد: همانطوری که رهبری انقلاب فرمودند ما شروع کننده جنگ نیستیم و آنها هم به خاطر آمادگی برجسته نیروهای مسلح و بسیج ما این جسارت را ندارند که با ما وارد جنگ شوند .
وی با اشاره به برگزاری رزمایش سراسری ۲۰ روزه بسیج در ۳۱ استان کشور گفت: این رزمایش سراسری با عنوان عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله ۲ در سراسر کشور برگزار می‌شود و در ۱۱ شهریور ماه با فراخوان گردان‌ها و سازماندهی مجدد و آمادگی و تمرین و کلاس نمایش اقتدار این رزمایش بزرگ در تمام شهرستان‌های استان اجرا و اقتدار جمهوری اسلامی به نمایش درمی‌آید.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) با اشاره به اهداف این رزمایش تصریح کرد: مطمئنیم برای آمریکا و بهویژه ترامپ تازه به‌دوران رسیده اقتدار ایران اسلامی یادآوری شده شده است.

سردار حسن‌زاده گفت: ایران اسلامی اگر لازم باشد با حضور بسیجیان در قالب گردان‌های سازمان یافته ضربه شصت و درسی به دشمنان خواهند داد تا دیگر یاوه‌گویی نکرده و ایران اسلامی را با دیگر کشورها مقایسه نکنند.
وی با اشاره پیام رزمایش به مردم ایران اسلامی گفت: این رزمایش این پیام را برای ملت دارد که همانطور که در سازندگی و محرومیت زدایی و موضوعات دیگری که به مردم قول دادیم در کنارشان بوده و به دولت کمک خواهیم کرد اینک نیز برای رفع مشکلات در عرصه جهاد و مقاومت و آمادگی برای مقابله با دشمنان نیز اندکی از تلاش فروگذار نخواهیم کزد.

وی با اشاره به اینکه در مرکز استان حدود ۲۵ گردان در این رزمایش حاضر خواهد بود افزود: البته می توانیم با استعداد بیشتری در این رزمایش حضور یابیم اما حضورمان را امسال محدود کردیم چون نمی خواهیم مزاحمتی برای بسیجیانمان داشته باشیم ضمن اینکه در هفته دفاع مقدس ما بزرگترین تجمع بسیجیان را با حضور همه گردان ها و اقشار با ۲۰ هزار نفر خواهیم داشت لذا در این رزمایش به همین ۲۵ گردان در مرکز استان بسنده کردیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین