شهربازی چی چست ارومیه افتتاح می شود
کد خبر: 924025
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sNd
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
همزمان با هفته دولت؛
شهردار ارومیه از افتتاح شهربازی چی چست در هفته دولت خبر داد.

محمد حضرت پور با اشاره به نیاز شهر به وجود شهربازی مدرن بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، شهربازی مدرن ارومیه گشایش می یابد.

وی با بیان اینکه مساحت پروژه شهربازی ارومیه ۱۶ هکتار است افزود: مجموعه تفریحی چی چست شامل هتل چهار ستاره، باغ گلها، آبشار سه بعدی و موزیکال، کافی شاب، رستوران، آمفی تئاتر مدرن، کارتینگ، زمین تیراندازی، فوتبال، والیبال و والیبال ساحلی و باند هواپیماهاي موتوری، قلعه چوبی و در نهایت شهربازی مدرن است.

حضرت پور با بیان اینکه شهربازی مدرن ارومیه به تجهیزات به روز شهربازی دنیا مجهز است، ادامه داد: دستگاههای مدنظر در شهربازی نصب شده و در مراحل پایانی کار برای افتتاح هستیم که بزودی افتتاح می شود.

شهردار ارومیه با اعلام خبر افتتاح پروژه های شهرداری به ارزش 60 میلیارد تومان، بیان کرد: آسفالت معابر، جدول گذاری و پیاده رو سازی معابر، راه اندازی کانال های سنگی، احداث 5 فرهنگسرای جدید و 10 سرویس بهداشتی از دیگر پروژه افتتاحی شهرداری ارومیه به مناسبت هفته دولت است.

حضرت پور با اشاره به افتتاح تقاطع غیر همسطح آذربایجان، بیان کرد: مراحل ساخت تقاطع غیر همسطح آذربایجان در زمان ساخت با بحران های مالی موجود با روند کندی به پیش رفت که خوشبختانه با مساعدت های مالی استانداری آذربایجان غربی و مدیریت برنامه و بودجه هم اینک با پیشرفت خوبی در دست ساخت است .

وی عنوان کرد: پیش بینی می شود با تدوام عملیات پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان تا ایام الله دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

حضرت پور با اشاره به عملیات اجرایی رینگ بیرونی شهر ارومیه ( کمربندی دوم) گفت: هم اینک 5 كيلومتر از فاز اول از محل تقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) تا جاده انهر در حال اجرا است و تا پایان سال گشایش می یابد.

وی تاکید کرد: با گشایش کمربندی دوم شهر ارومیه، معضل ترافیک در مسیرهای منتهی به شهرک های اطراف کاهش می یابد.

شهردار ارومیه با بیان اینکه کمربند بیرونی شهر ارومیه به طول 29 کیلومتر در دست اجرا است، افزود: کمر بند بیرونی شهر از محل تقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) آغاز و در جاده سنتو در محل پایانی ایستگاه راه آهن به پایان می رسد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین