اجیر کردن مزدور برای کتک زدن خواستگار
کد خبر: 923969
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sMj
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
دختر جوانی وقتی دید خواستگار سابقش برای او مزاحمت ایجاد می‌کند دو مرد قوی هیکل را برای کتک زدن خواستگارش اجیر کرد.
دختر جوانی وقتی دید خواستگار سابقش برای او مزاحمت ایجاد می‌کند دو مرد قوی هیکل را برای کتک زدن خواستگارش اجیر کرد.
به گزارش خبرنگار ما، هفته گذشته بود که پسر جوانی به اداره پلیس رفت و گفت: دو مرد قوی هیکل که اجیر شده دختر مورد علاقه‌اش بودن او را به شدت کتک زدن و تلفن همراهش را سرقت کردند.
وی گفت: مدتی قبل با دختر جوانی به نام آرزو آشنا شدم و همراه خانواده‌ام به خواستگاری‌اش رفتم. قرار بود چند ماه بعد مراسم ازدواجمان را برگزار کنیم که آرزو از ازدواج با من پشیمان شد و حلقه نامزدی مرا پس داد. خیلی تلاش کردم او را راضی کنم با من ازدواج کند تا اینکه امروز با من داخل خیابان قرار ملاقات گذاشت با هم حرف بزنیم. وقتی سر قرار رفتم به جای آرزو، دو مرد قوی هیکل به سراغم آمدند و مرا به شدت کتک زدند و تهدید کردند آرزو را فراموش کنم. آن‌ها در نهایت تلفن همراه مرا به زور گرفتند و فرار کردند.
پس از طرح این شکایت مأموران آرزو را احضار و از وی تحقیق کردند. وی در ادعایی گفت: چند ماه قبل با فرشید آشنا شدم و او هم به خواستگاری‌ام آمد، اما مدتی بعد متوجه شدم او معتاد به مواد مخدر گل است. به همین دلیل حلقه نامزدی‌اش را پس دادم و خواستم مرا فراموش کند، اما او هر روز مزاحم من می‌شد و حتی مرا تهدید به اسیدپاشی کرد. به همین دلیل دو نفر را اجیر کردم تا او را بترسانند که دیگر مزاحم من نشود.
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این شکایت مأموران در تلاشند تا با دستگیری دو مرد اجیر شده زوایایی پنهان این حادثه را بر ملا کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار