آئین‌نامه بهبود بهره‌وری شرکت آبفای زنجان تدوین شد
کد خبر: 923913
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sLp
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۰
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب زنجان از تدوین آئین‌نامه بهبود بهره‌وری این شرکت خبر داد که این آئین‌نامه جهت اجرا به تمامی واحد‌های شرکت آبفای استان ابلاغ شده است.
علیرضا جزء قاسمی گفت: آئین‌نامه بهبود بهره‌وری شرکت آبفای استان زنجان با هدف استفاده مطلوب از مجموعه منابع و افزایش اثر بخشی کلیه فعالیت‌ها و نیز توسعه فرهنگ مشارکت در راستای تقویت حرکت بهره‌وری تدوین و تنظیم شده است.
وی افزود: در این آئین‌نامه مفاهیم مرتبط با بهره‌وری، اثر بخشی، مدیریت بهره‌وری، نهاده‌ها، مضامین مرتبط با شاخص‌های بهره‌وری و چرخه مدیریت بهره‌وری تعریف و الزامات قانونی پیاده‌سازی بهره‌وری پیش‌بینی شده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان توسعه حرکت و شتاب بخشی به بهره‌وری، تبیین اهداف و سیاست‌های کلی بهره‌وری، راهکار‌های افزایش درآمد، توسعه فرهنگ، باور و اعتقاد به بهره‌وری و ایجاد فضای مناسب برای رشد و توسعه پویای کارکنان شرکت را از دیگر اهداف تدوین آئین‌نامه بهبود بهره‌وری در شرکت آبفای استان زنجان اعلام کرد.
جزء قاسمی افزود: در این آئین‌نامه ساختار سازمانی نظام بهره‌وری در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تعریف و کار گروه‌ها و کمیسیون‌های مربوط با این حوزه تشکیل شده است که هر یک به وظایف تعریف شده خود خواهند پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: این آئین‌نامه ملهم از سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه کشور، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه پنجم توسعه، برنامه جامع بهره‌وری کشور و دستورالعمل استقرار چرخه بهره‌وری در وزارت صمت تدوین و به بخش‌های مختلف شرکت آب و فاضلاب استان زنجان جهت عملیاتی شدن ابلاغ شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار