پایان غم‌انگیز زندگی زیر چرخ خودرو‌های عبوری
کد خبر: 923795
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sJv
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶
«پدرم که معتاد است و ما را رها کرده و مادرم نیز به فکر زندگی خودش است، تنها دلخوشی‌ام به فردی بود که اعتماد مرا بازیچه خودش قرار داد و زندگی‌ام را به باد داد، الان چاره‌ای ندارم جز اینکه به زندگی‌ام پایان دهم».
«پدرم که معتاد است و ما را رها کرده و مادرم نیز به فکر زندگی خودش است، تنها دلخوشی‌ام به فردی بود که اعتماد مرا بازیچه خودش قرار داد و زندگی‌ام را به باد داد، الان چاره‌ای ندارم جز اینکه به زندگی‌ام پایان دهم». این دست‌نوشته دختر جوانی است که به خاطر اعتیاد پدر و فریب خواستگارش به زندگی خود پایان داد.
به گزارش خبرنگار ما، ساعت ۲۲:۰۵ شامگاه چهارشنبه سی‌و‌یکم مردادماه مأموران کلانتری خانی‌آباد با تماس تلفنی شهروندی در جریان تصادف خونینی در بزرگراه آزادگان حوالی مرتضی‌گرد قرار گرفتند و راهی محل شدند. بررسی‌ها نشان داد لحظاتی قبل دختر ۱۹ ساله‌ای با خودروی پژو ۴۰۵ تصادف کرده و راننده هم از محل گریخته و دختر زخمی برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.
در چنین شرایطی مأموران راهی بیمارستان شهدا شدند که دریافتند دختر ۱۹ ساله بر اثر شدت جراحات فوت کرده است. بنابراین مأموران موضوع را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی خبر دادند و او همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداخت. در حالی که بررسی‌ها حکایت از این داشت که راننده خودرو دختر جوان را زیر گرفته و از محل گریخته، مأموران با پیدا کردن دست‌نوشته‌ای داخل جیب دختر ۱۹ ساله متوجه شدند که او به خاطر مشکلاتی با پرت کردن خود جلوی خودروی پژو به زندگی‌اش پایان داده است. دختر جوان نوشته بود: «پدرم که معتاد است و ما را رها کرده و مادرم نیز به فکر زندگی خودش است، تنها دلخوشی‌ام به فردی بود که اعتماد مرا بازیچه خودش قرار داد و زندگی‌ام را به باد داد، الان چاره‌ای ندارم جز اینکه به زندگی‌ام پایان دهم».
تحقیقات بعدی مأموران نشان داد دختر فوت شده روز حادثه در جمع دوستانش از خانواده‌اش گلایه کرده و گفته است که دیگر امیدی به زندگی ندارد و به زودی به زندگی‌اش پایان می‌دهد. دختر جوان پس از این از دوستانش جدا می‌شود و تلفن همراهش را خاموش می‌کند و در حادثه رانندگی به زندگی‌اش پایان می‌دهد.
از سوی دیگر هم بستگان دختر فوت شده، تأیید کردند که پدر وی ۱۵ سال است معتاد است و خبر درستی از محل زندگی‌اش در دست نیست و مادر این دختر هم مشغول زندگی خودش است.
همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مأموران تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند. همچنین بازپرس جنایی دستور شناسایی و دستگیری راننده پژو را صادر کرده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار