سامانه الکترونیکی مددجویان بهزیستی در سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود
کد خبر: 923600
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sGm
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بهزیستی کشور با تأکید بر لزوم راه‌اندازی سامانه الکترونیکی مددجویان این سازمان اظهار داشت: راه‌اندازی این سامانه در دستور کار است.

فریبا بریمانی در شورای معاونان اداره کل بهزیستی استان سمنان عنوان کرد: سامانه ثبت الکترونیکی مددجویان بهزیستی یکی از راه‌های مهمی است که منجر به آسان‌سازی ارائه خدمات به مددجویان این سازمان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این سامانه در بستر وب برای ارائه خدمات به مددجویان راه‌اندازی می‌شود افزود: با راه‌اندازی این سامانه، مددجویان می‌توانند درخواست‌های خود را از همان منزل و بدون مراجعه به بهزیستی پیگیری کنند.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه امروز تحقق دولت الکترونیک نیاز ضروری کشور است عنوان کرد: این مهم در سازمان بهزیستی کشور برای ارائه مطلوب‌تر خدمات به مددجویان در اولویت قرار دارد.

بریمانی با اشاره به اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار برای تحقق این مهم ابراز امیدواری کرد تا با این اعتبار زیرساخت‌های تحقق دولت الکترونیک در بهزیستی همه استان‌های کشور محقق شود.

وی عنوان کرد: موضوع دولت الکترونیک اکنون به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در سازمان بهزیستی کشور مدنظر قرار گرفته و مورد توجه مدیران عالی این سازمان است.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بهزیستی کشور با اشاره به امتیازات و ویژگی‌های تحقق دولت الکترونیک در سازمان‌های کشور از جمله سازمان بهزیستی، کاهش مراجعات مددجویان برای پیگیری درخواست‌ها و صرفه‌جویی در هزینه رفت‌وآمد آنان را از جمله این ویژگی‌ها برشمرد و گفت: سرعت در انجام امور اداری از جمله دیگر مزایای دولت الکترونیک است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین