۴۰۰۰ سکه ؛بدهی زندانیان بابت مهریه است
کد خبر: 923452
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sEO
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
مدیرکل زندان‌های استان اصفهان:
مدیرکل زندان‌های استان اصفهان با اشاره به افزایش زندانیان مهریه و نفقه در زندان‌های استان اصفهان گفت: ۴۳۰ نفر زندانی در این خصوص در زندان‌های استان وجود دارد که مجموع بدهی این زندانیان ۴۰۰۰ سکه به ارزش ۱۷۰ میلیارد تومان است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،اسدالله گرجی‌زاده در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و ۳۲۴ نفر زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان اصفهان به سر می‌برند، اظهار کرد: برای آزادی این زندانیان به ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۳۹ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از بند رهایی یافته‌اند، اضافه کرد: جرم تعداد زیادی از این زندانیان مالی بوده است.

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان با اشاره به افزایش زندانیان مهریه و نفقه در زندان‌های استان اصفهان ادامه داد: ۴۳۰ نفر زندانی در این خصوص در زندان‌های استان وجود دارد که مجموع بدهی این زندانیان ۴۰۰۰ سکه به ارزش ۱۷۰ میلیارد تومان است.

وی در خصوص تعداد زندانیان مشمول عفو رهبری از عید قربان تا غدیر اظهار کرد: ۲۵ نفر از زندانیان استان در قالب این طرح از بند رهایی یافته‌اند که ۵۰۰ میلیون تومان هزینه آزادی این زندانیان، از محل کمک‌های ستاد دیه و مابقی از طریق گذشت شکات و آورده زندان تامین شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار