طرح های عمرانی به ارزش 203 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد
کد خبر: 923266
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sBO
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
همزمان با هفته دولت؛
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: دهها طرح عمرانی راه و شهرسازی به ارزش ۲۰۳ میلیارد ریال با استفاده از اعتبارات عمرانی ملی و استانی همزمان با هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد.

ابراهیم مبارک قدم اظهار کرد: دهها طرح عمرانی راه و شهرسازی به ارزش ۲۰۳ میلیارد ریال با استفاده از اعتبارات عمرانی ملی و استانی همزمان با هفته دولت در این استان به بهره برداری می رسد و این میزان اعتبار برای اجرای طرح های مرمت و بازسازی حاشیه شهرها، بهسازی و آسفالت روستایی و کلنگ زنی و احداث تقاطع غیرهمسطح و مکان های آموزشی در استان هزینه شده است.

وی ادامه داد: 6 طرح در بخش ساماندهی حاشیه شهرها با حدود پنج میلیارد ریال هزینه در شهرستان های ارومیه، خوی، مهاباد و بوکان به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح دو پروژه مهم که سالیان سال مردم منتظربهره برداری این پروژه ها هستند تصریح کرد: از دو پروژه ملی راه آهن مراغه و بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی خوی به تمام رسیده که راه آهن ارومیه – مراغه ۱۵ مهرماه و بیمارستان نیز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی بیان کرد: همزمان با هفته دولت، یک باب مدرسه 12 کلاسه در ارومیه کلنگ زنی می شود و همچنین مراحل احداث و بهره برداری تقاطع غیرهمسطح کیلومتر 25 خوی - قطور نیز آغاز می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی اضافه کرد: 14 طرح نیز دربخش بهسازی و آسفالت روستایی با هزینه ای بالغ بر 170 میلیارد ریال در شهرستان های ارومیه، اشنویه و میاندوآب به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: 190 کیلومتر در حوزه راه‌های روستایی پروژه اجرایی وجود دارد که برنامه ریزی شده 130 کیلومتر آن‌ها در سال جاری احداث شوند و به اتمام می‌رسد و از این میزان حدود 33 کیلومتر آماده بهره برداری و اتمام است.

مبارک قدم با بیان اینکه در بخش ساماندهی حاشیه شهری،بالغ بر۲۰۰ میلیارد ریال برای ۱۷ پروژه اختصاص یافته است افزود: همزمان با هفته دولت بهسازی محله امیرآباد پیرانشهر، سالن ورزشی شهر مهاباد، ‌مدرسه وکیل‌آباد ارومیه، بهسازی خانه محله جمشید آباد خوی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در حوزه مسکن مهر نیز یک هزار و 520 واحد مسکن مهر مورد افتتاح قرار گرفته است و حدود 200 واحد مسکن مهر نیز به اتمام رسیده و 114 واحد افتتاح خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین