سازندگی دانشجویان از خودسازی درونی تا سازندگی در مناطق محروم است
کد خبر: 923260
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sBI
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان ‌غربی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌ غربی گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری این اردوهای جهادی بر پایه سازندگی استوار شده که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می‌شود.

محمود پوریوسف در حاشیه بازدید از فعالیت دانشجویان انقلابی حاضر در اردوهای جهادی اظهار کرد: اردوهای جهادی که به ‌عنوان حرکتی عظیم به دستور مقام‌ معظم رهبری به طور رسمی آغاز شد و متولی آن جوانان و دانش ‌آموزان بودند که سنت حسنه ‌ای را پایه‌گذاری کردند، اکنون به یک جریان تبدیل شده است.

وی افزود: یکی از اهداف مهم برگزاری این اردوهای جهادی بر پایه سازندگی استوار شده که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می‌شود.

رئیس واحد ارومیه تاکید کرد: یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی، تربیت نیروهای مومن و انقلابی است که برگزاری اردوهای جهادی، نقش بسزایی در دست‌یافتن به این مهم دارد.

پوریوسف با توجه به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد: اردوهای جهادی نیز همانند همه فعالیت‌های انقلابی، جوشش و حرکتی مردمی است؛ از این رو باید این اردوها را قدر بدانیم و زمینه حضور دانشجویان در این اردوها را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: رایج‌ ترین هدفی که در اردوهای جهادی پیگیری می‌شود، خدمت‌رسانی به مردم است، این خدمت ‌رسانی شامل فعالیت‌های عمرانی، پزشکی،‌ فرهنگی، ورزشی و ... مرداد سال جاری در دو منطقه صومای و جارچی‌لو ارومیه است؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که اثربخشی در حوزه‌های فرهنگی به شرط رقم‌زدن تعاملی اسلامی با محرومان از طریق استفاده از ظرفیت‌های بالقوه فضاهای اردوهای جهادی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی، مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی و معاون فرهنگی این دانشگاه از فعالیت نیروهای انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه جارچی‌لو ارومیه بازدید کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین