فرار ضارب پس از کتک زدن مأمور پلیس راه
کد خبر: 923235
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sAt
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
فیلم کتک‌خوردن یکی از مأموران پلیس راه استان فارس به دست یک راننده متخلف به سرعت در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.
فیلم کتک‌خوردن یکی از مأموران پلیس راه استان فارس به دست یک راننده متخلف به سرعت در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.
سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره این حادثه به خبرنگار ما گفت: برابر اطلاعات واصله از پلیس‌راه شیراز این حادثه ساعت ۱۸:۵۰ عصر روز پنج‌شنبه در محور کازرون به شیراز (دشت‌ارژن) رخ داده است. به گفته وی مأموران گشت پلیس‌راه در زمان حادثه در لاین مخالف که بین دو لاین رودخانه‌ای وجود دارد در حال نظارت و کنترل عبور مرور خودرو‌ها بودند که یک دستگاه سواری‌۲۰۶ دچار نقص فنی می‌شود. در حالی که مأموران مشغول به امدادرسانی به خودروی ۲۰۶ بودند در لاین مخالف خودروی لندکروزی در پیچ چپ‌گرد جاده از خارج و واژگون می‌شود. پس از این حادثه رانندگان عبوری موضوع را به مأموران اطلاع می‌دهند و گشت پلیس هم به سرعت از اولین دور برگردان در صحنه تصادف حاضر می‌شود. مأموران در حال کمک‌رسانی برای خارج کردن راننده لندکروز بودند که مرد ناشناسی از میان افراد حاضر با صدای بلند می‌گوید پلیس‌راه خودرو را تعقیب می‌کرد که باعث واژگونی خودرو می‌شود. در این میان مردی که از بستگان راننده لندکروز است با شنیدن این حرف بدون اینکه موضوع را از راننده خودرو حادثه دیده سؤال کند به مأمور پلیس حمله می‌کند و در برابر دیدگان افراد زیادی مأمور را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد و بعد هم از محل متواری می‌شود.
سرهنگ جهانی در پایان گفت: پس از این حادثه شکایت از ضارب و مرد ناشناسی که باعث این درگیری شد در دادگستری شیراز ثبت شد و دو متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.
بر اساس فیلم منتشر شده، فیلم جاده دشت ارژن در استان فارس را نمایش می‌دهد که ترافیک سنگینی بر محور آن حاکم است. کنار شانه خاکی جاده داخل بیابان خودروی مگان پلیس راه در حالی که چراغ گردان آن روشن است توقف می‌کند و کمی جلوتر از آن خودرو که به نظر می‌رسد لندکروز است واژگون شده و چند متری هم عقب‌تر از خودروی پلیس خودروی پرایدی پارک شده است. آنچه در فیلم که یکی از شاهدان عینی با تلفن همراهش آن را ضبط کرده مردی بازو کلفت که لباس آستین کوتاه به تن دارد در میان عده‌ای تماشاچی شروع به داد و فریاد بر سر مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی می‌کند. در حالی که وی عصبانی به نظر می‌رسد ناگهان به طرف مأمور پلیس حمله می‌کند و گردن مأمور را با دو دست می‌گیرد و می‌چرخاند و به شدت او را به زمین می‌کوبد. مأمور پلیس نقش بر زمین می‌شود و مرد قوی هیکل روی سینه‌اش می‌نشیند و با مشت و لگد به جانش می‌افتد. لحظاتی بعد افراد حاضر مأمور پلیس را از زیر مرد عصبانی بیرون می‌کشند، اما این پایان ماجرای تلخ نیست. مأمور پلیس از روی زمین بر می‌خیزد و به روی زمین خم می‌شود که دوباره مرد خشن از میان تماشاگران به طرف او حمله می‌کند و این بار با مشت بر سر و صورت مأمور وارد می‌کند و در نهایت در حالی که چند نفر انگشت شماری از میان افراد حاضر مأمور پلیس را که لباس‌هایش پاره و خاکی شده است از دام ضارب نجات می‌دهند فیلم به پایان می‌رسد.
مأموران راهنمایی و رانندگی و پلیس راه با کم‌ترین بضاعت و بدون هیچ تجهیزات پلیسی و نظامی برای دفاع از خود در خیابان‌ها و جاده مشغول خدمت‌رسانی به مسافران و افراد گرفتار شده در راه‌ها هستند که این کلیپ چند ثانیه‌ای علاوه برمظلومیت مأموران پلیس در برخورد با متخلفان، جسارت افراد متخلف را نمایش می‌دهد که بدون هیچ ترسی به مأمور پلیسی که برای بررسی حادثه و کمک به او به محل آمده است حمله می‌کند و بدون هیچ ابایی در میان حضور افراد زیادی حمله می‌کند و مأمور پلیس را به شدت کتک می‌زند. آنچه که مظلومیت مأمور پلیس را بیشتر به رخ می‌کشد حضور مردان جوان و میانسال در محل حادثه است که با دیدن کتک‌کاری مأمور پلیس عکس العملی به موقعی از خود نشان نمی‌دهند.
آنچه با دیدن این کلیپ به نظر می‌رسد این است که انتظار می‌رود هرچه سریعتر فرد ضارب شناسایی و مجازات قانونی شود.
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
اشدت مجارات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
اولا کتک کاری این شخص قابل باور نیست و از نظر اجتماعی رد شده. ولی اینکه چرا دیگرا عکس العملی ندارند اینکه پلیس راهنمایی و راننده گی ما عین شکارچی فقط دنبال تله گذاشتن و جریمه کردن مردم هستند تو جاده ها و چیزی به اسم راهنمایی وجود نداره . تا ببین شما رو شروع میکنند مشق نوشتن. نه سوتلی نه جوابی نه راهنمایی . منم باشم جلو نمیرم . برم برای کی دفاع کنم...
رضا زضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
بایستی این فرد علنی محاکمه ودر زندان حبس طویل المدت شود تا درسی برای خلافکاران باشد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
واقعا کسی که به مامور قانون که اگه توجاده ها نباشن امارتصادفات حداقل 10برابر مبشه احترام نزاره برا خونواده وبزرگترشم اربده مبکشه که هیچ توجاده هم از اونایی میشه که عامل تصادف وبدبختی دیگرانه
انتظارمیره به شدت وقاطعیت باهاش برخورد کنن
تا باعث عبرت دیگران شه شرافتم خوب چیزیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
ناشناسی ک پیام دادی مشخصه خودت شخص متخلفی هستی هنوز الفبای راهنمایی و رانندگی رو یاد نگرفتی. کلمه راهنمایی ب معنی ارشاد و راهنمایی کردن نیست بمعنی را ه و مسیر هست پلیس راه .
موسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۳
0
0
بخدا چند کلیپ تو امریکا دیدم از برخورد پلیس راه با خودروها راننده اگر به ایست پلیس احترام نگذاشت بعد که گرفتنش او رو از لباس میگیره ازتو ماشین میکشه پایین میفته به جونش .کتک کاری پلیس امریکا معروفه اصلا هیچ شهروندی جگر نداره بهشون چیزی بگه... حالا این افسر بنده خدا داره وظیفشو انجام میده. مگه سرعت نرو کمر بند بزن با احتیاط رانندگی کن همه اینا به نفع خود ماها هست دیگه ولی کو گوش شنوا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
0
0
الان جا داره ماموران پلیس راه در اعتراض به این حرکت عصر حجری و وحشیانه یک هفته در کل کشور اعتصاب کنند.
تا مردم عواقب نبودن پلیس رو قشنگ درک کنن
ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
0
0
دوست داشتم پلیس به یه نفر یه گیر کوچولو بده،بعد اون طرف شروع کنه به جیغ و داد...و دیوونه بازی....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
0
0
اگرمن انجابودم گردن ان خرنرخوردمیکردم پلیس احترام بعدخدا
امیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
0
0
رفتار این فرد بسیار زشت است اما ماموران راهنمایی هم بر خورد خوبی با مردم ندارند مثلا در یم چاده 50 تا تریلی با دنده یک می روند پلیس هم کمین کرده که یک ماشین سبقت بگیرد در چنین مواقعی پلیس باید به مردم کمک کند مثلا یا تذیلی را کنار بزند یا راه را باز کند تا یک ترافیک 5 کیلومتری باز بشه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار