ترویج فرهنگ شهادت موجب تبلور ایثار اجتماعی در جامعه می‌شود
کد خبر: 922734
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003s2o
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب تبلور ایثار اجتماعی در جامعه شده و برای رفع بسیاری از آسیب‌ها باید تلاش شود که فرهنگ ایثار و شهادت روز به‌ روز در جامعه گسترش یابد.

به گزارش «روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران»، سید منصور میرمرادی یکشنبه 28 مرداد پس از مراسم تشییع مرحوم محمد صادق دوخائی مدیرکل بنیاد استان مرکزی در نشست با معاونین و روسای شهرستان های تابعه این استان برای این جانباز عزیز علو درجات را مسئلت کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن معرفی قربانعلی جدیدی معاون اداری و مالی بنیاد استان مرکزی به عنوان سرپرست بنیاد این استان، گفت: امنیت و آسایش امروز با ایثار شهدا و ایثارگران حاصل شده است و ما مدیون شهدا هستیم اما این مسئله نباید تنها با زبان بیان شود و ادای این دین بزرگ تنها با عمل به وصیت این بزرگان و خدمت‌رسانی صادقانه ممکن خواهد شد.

وی با بیان اینکه با صبر و ایثار می‌توان از همه مشکلات عبور کرد، گفت: بنیاد در مسیر بهبود فرایندهای اداری و اصلاح ساختارها، چابک سازی و توانمندسازی نیروی انسانی و برخورداری از فناوری‌های روز این پتانسیل را دارد که در صورت آمادگی سایر دستگاه‌ها، همه خدمات خود را در بستر الکترونیکی ارائه کند.

وی با تاکید بر اینکه باید عقلانیت در محوریت فعالیت‌ها قرار گیرد، گفت: با توجه به پیشرفت فنّاوری دیگر مجالی برای نگرش های اداری گذشته نخواهد بود و استفاده از برخی ابزار سنتی باعث عقب‌افتادگی در ساختار اداری و حرکت رو به‌ جلو می‌شود، لذا در روش‌ها و اولویت‌های کاری باید تغییرات اساسی ایجاد کنیم تا بتوانیم موجبات رضایتمندی حداکثری جامعه ایثارگری را به دست بیاوریم.

میرمرادی با اشاره به اهمیت ایثار اجتماعی در مقطع کنونی گفت: ایثارگری به معنی دیگران را به خود ترجیح دادن و گذشتن از مرزهای خودبرتربینی است. در چنین شرایطی ایثار اجتماعی باید در سطوح مختلف جامعه و به‌ ویژه کارکنان بنیاد نهادینه شود.

سید منصور میرمرادی جهاد را حرکتی به‌ سوی کمال دانست و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید نهادینه شود و همه باید عامل این فرهنگ باشیم. توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک کار فراگیر است و با تکیه‌ بر این فرهنگ می‌توانیم در رفع آسیب‌های اجتماعی گام‌های مؤثری را برداریم.

وی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب تبلور ایثار اجتماعی در جامعه شده و برای رفع بسیاری از آسیب‌ها باید تلاش شود که فرهنگ ایثار و شهادت روز به‌ روز در جامعه گسترش یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار