خطوط انتقال گاز استان اردبیل تقویت می‌شود
کد خبر: 922661
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003s1d
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: برای تامین پایدار انرژی گاز برای مشترکان خانگی و صنعتی و جلوگیری از افت فشار گاز خطوط انتقال گاز استان اردبیل باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، فیروز خدائی در جلسه هم‌اندیشی با پیمانکاران و مشاوران استانی صنعت گاز در اردبیل اظهار داشت:‌ پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت هستند و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تمام توان خود را به‌کار خواهیم گرفت تا آسیبی به این قشر زحمتکش نرسد.

وی با اشاره به اقدامات انجام یافته این شرکت در راستای کاهش مشکلات پیمانکاران با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده است تصریح گرد: با هم‌افزایی فکری نمایندگان کارفرما و پیمانکاران، اقدامات و پیگیری‌های لازم برای عبور از شرایط در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه باید در چارچوب قوانین و الزامات موجود فعالیت کنیم، افزود: چابک‌سازی فرآیندهای مربوط به اجرای پروژه‌های گازرسانی یکی از اقدامات ارزنده شرکت گاز استان اردبیل به شمار می‌رود.

خدائی بیان کرد: عامل پیمانکار و کارفرما در کنار هم می‌توانند به نتیجه برسند و ما همه ید واحد هستیم و تنها فعالیت‌ها تقسیم‌بندی شده است که اگر هر کدام نقش خود را به درستی ایفا کنند و مطالعه، اجرا و پشتیبانی به طور صحیح انجام شود در طرح‌ها می‌توانیم به نتیجه مطلوب دست یابیم.

وی اجرای صحیح پروژه‌ها، اتمام به موقع پروژه‌ها، اقتصادی عمل کردن، استفاده از روش‌های نوین کاری و علم روز و تقویت نیروهای پیمانکاری در استان را از جمله عوامل موفقیت تیم پیمانکاری در شرایط کنونی دانست و گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، پیمانکاران باید خود را تجهیز کرده و با شرایط موجود خود را تطبیق دهند و به سمت مباحث سرمایه‌گذاری و بالا بردن توان علمی و فنی خود گام بردارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از  تقویت خطوط انتقال گاز استان و اجرای خط انتقال جدید در اردبیل برای تامین پایدار انرژی گاز برای مشترکان خانگی و صنعتی و جلوگیری از افت فشار گاز خبر داد و افزود: در سال گذشته بهره‌برداری از گازرسانی 177 روستا، پذیرش 23 هزار مشترک جدید، ارتقای بهره‌مندی خانوار روستایی به 88 درصد، نصب قریب به 13 هزار انشعاب جدید و گازدار شدن 21 هزار واحد مسکونی و 37 واحد صنعتی جدید انجام شده و گازرسانی به 320 روستا نیز در دست اجرا بوده که با بهره‌برداری از این تعداد پروژه 98 درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار