راه اندازی دفاتر خدمات قضایی در سمنان و مهدیشهر
کد خبر: 922555
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rzv
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
در مراسمی با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان، چهارمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان در سمنان افتتاح شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در مراسم افتتاح این مرکز گفت: دفاتر خدمات قضایی می توانند از مهمترین مراکز ارائه خدمات به مردم باشند .

حیدر آسیابی افزود: امکان ثبت داد خواست برای دیگر حوزه های قضایی دور از مرکز استان در این دفاتر از دیگر ویژگی های دفاتر خدمات قضایی است .

معاونت آمار و اطلاعات دادگستری کل استان سمنان نیز گفت: این دفتر خدمات با هدف ارائه خدمات الکترونیک قضایی به مردم راه اندازی شده است.

محبوبه صابر تنظیم کلیه دادخواستهای حقوقی، ثبت واخواهی، تجدید نظر و دادخواستهای شوراهای حل اختلاف را از مهمترین وظایف این دفاتر اعلام کرد.

وی همچنین گفت: کاهش حجم مراجعه کنندگان به دادگستری ، و تکریم ارباب رجوع از مهمترین ویژگی افتتاح و راه اندازی این دفاتر است، تلاش داریم تا پایان امسال در تمامی حوزه های قضایی استان دفاتر خدمات قضایی راه اندازی شود.

معاونت آمار و اطلاعات دادگستری کل استان سمنان همچنین از افتتاح پنجمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی استان در شهرستان مهدیشهر خبر داد و گفت: اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان مهدیشهر آغاز به کار کرد.

صابر تصریح کرد: این دفتر خدمات الکترونیک قضایی با هدف ارائه خدمات قضایی به مردم شهر مهدیشهر راه اندازی شده است که در آن خدماتی از قبیل تنظیم دادخواستهای حقوقی ، ثبت واخواهی ، تجدید نظر و دادخواستهای شورای حل اختلاف انجام می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار