اعزام 9ورزشکار از شهرستان اسلامشهر به بازی های آسیایی جاکارتا
کد خبر: 922414
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rxe
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
برای نخستین بار در تاریخ کشوراتفاق افتاد:
9ورزشکا اسلا مشهری رشته های مختلف ورزشی برای حضور درمسابقات آسیایی جاکارتا ، با حضور جمعی ازمسئولین این شهرستان وروسای هیئت های ورزشی راهی کشور اندو نزی شدند.
بهاره عشقی صابر

9مدال آورو قهرمانان رشته های مختلف ورزشی برای حضور درمسابقات آسیایی جاکارتا ، با حضور مسئولین شهرستان اسلامشهر وروسای هیئت های ورزشی در سالن اداره ورزش و جوانان اسلامشهر راهی مسابقات شدند.

قدیرآرمیان رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اسلامشهردرآئین بدرقه ورزشکاران اعزامی به جاکارتا،اظهارکرد: درسطح کشور،شهرستان اسلامشهربا داشتن ورزشکاران وقهرمانان دررشته های  مختلف ورزشی برای نخستین بار است که 9ورزشکار قهرمان از رشته های مختلف ورزشی ،به مسابقات المپیک آسیایی اعزام می شوند .

وی افزود: درتمامی شهرهای ایران تاکنون هیچ شهرستانی نتوانسته بیش از 5 ورزشکار به بازی های آسیایی اعزام کند و این نشان از وجود مربیان برتردراسلامشهروتوانمندی بالای جوانان ورزشکار این شهرستان ومسئولینی است که ورزشکارانشان را حمایت می کنند.

رئیس اداره ورزش وجوانان اسلامشهربا معرفی ورزشکاران اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا گفت: دراین دوره از رقابتهای آسیایی ، سید شاهین موسوی در رشته بوکس- محمد منصوری در رشته جوجیتسو – سجاد گنج زاده در رشته کاراته- کوروش بختیاری در رشته تکواندو - امیر حسین آذری در شته بسکتبال – محمد طاهر وادی در رشته والیبال و بهنام مهدی زاده در رشته کشتی فرنگی حضور دارند.

آرمیان افزود: بهنام خیری ورزشکار اسلامشهری  بعنوان سرمربی تیم ملی سامبو نیز به این رقابتها اعزام می گردد و همچنین در مسابقات پارا المپیکی آسیایی جاکارتا، یونس سیفی پور در رشته پرتاب وزنه در این مسابقات حضور یافته  و با ورزشکاران آسیایی  به رقابت خواهد پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به  اینکه تاکنون جوانان ورزشکار اسلامشهری به مقامات قهرمانی  جهانی در بسیاری از رشته های ورزشی  دست یافته اند، از مسئولین  شهرستان اسلامشهر خواست ، تا به نام شهرستان اسلامشهر که بنام شهر حافظان قرآن ثبت گردیده، نام شهرستان ورزشکاران و قهرمانان را نیز اضافه نمایند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر خاطر نشان کرد: ورزشکاران اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا همگی جوان هستند و امیدواریم با کسب مدالهای رنگین به افتخارات خود و شهرستان اسلامشهر و کشور ایران بیافزایند ودر آینده نیز دربازی های 2020 جام جهانی توکیو  شاهد حضور و کسب مدال آوری این قهرمانان  باشیم.

 

 انتهای پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار