80 ميليارد اعتبارات دولت براي تکميل بيمارستان وليعصر محقق نشده است
کد خبر: 922343
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rwV
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
رئيس دانشگاه علوم پزشکي اراک:
رئيس دانشگاه علوم پزشکي اراک گفت: قرار بود از اعتبارات دولت در سال هاي 95،96 دو فقره اعتبار 40 ميليارد توماني براي تکميل بيمارستان وليعصر تعلق گيرد، ولي حال که در مردادماه 97 هستيم، هنوز اين بحث اجرايي نشده است .

رئيس دانشگاه علوم پزشکي اراک گفت: قرار بود از اعتبارات دولت در سال هاي 95،96 دو فقره اعتبار 40 ميليارد توماني براي تکميل بيمارستان وليعصر تعلق گيرد، ولي حال که در مردادماه 97 هستيم، هنوز اين بحث اجرايي نشده است .

حسن طاهر احمدي رئيس دانشگاه علوم پزشکي اراک در مراسم روز بزرگداشت پزشک با بيان اينکه مجمع نمايندگان استان توجه ويژه اي به حوزه سلامت و درمان استان دارند، گفت: جامعه پزشکي همواره سعي کرده است بهترين و با کيفيت ترين خدمات درماني را به جامعه ارائه دهد، ولي نياز است شان و جايگاه جامعه پزشکي حفظ شود، گاها شاهد هستيم در بعضي موارد اين شان و جايگاه به درستي حفظ نمي شود .

وي ادامه داد: جامعه پزشکي با مسائل و مشکلاتي روبرو هستند، که يکي از اين مشکلات بحث کارکرد پزشکان و تاخير در پرداخت هاي اين جامعه است، به طوري که پزشکان در يک سال گذشته در بيمارستان هاي دولتي، خصوصي و دانشگاه هاي علوم پزشکي کشور حقوقي را از بيمه ها، بيمارستان ها و دانشگاه ها طلب دارند .

 

رئيس دانشگاه علوم پزشکي اراک با اشاره به اينکه به جد در استان پيگير پرداخت حقوق و مطالبات پزشکان استان هستيم، گفت: يکي ديگر از مشکلات جامعه پزشکي بحث ماليات ها است بالاخص در استان مرکزي بويژه در اراک ماليات هاي بالايي به پزشکان تعلق مي گيرد .

طاهر احمدي تصريح کرد: استان مرکزي از لحاظ تعداد تخت بيمارستاني نسبت به جمعيت از نرم کشوري پايين تر است، که به دنبال اين هستيم با بهره برداري از بيمارستان وليعصر و توسعه بيمارستان هاي استان اين کمبود برطرف گردد .

وي با بيان اينکه پروژه بيمارستان وليعصر، بزرگترين پروژه وزارت درمان کشور است، گفت: قرار بود از اعتبارات دولت در سال هاي 95،96 دو فقره اعتبار 40 ميليارد توماني به اين بيمارستان تعلق گيرد، ولي هنوز اين بحث اجرايي نشده است و همين امر باعث شده در ساخت بيمارستان با مشکلاتي روبرو شويم .

طاهر احمدي در پايان بيان کرد: قرار شده است براي تکميل بيمارستان وليعصر بانک ملت 50 ميليارد تومان بصورت پرداخت وام به ما کمک کند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار