الیاسی: درودگر نتوانست از پس مشکلات تراکتور برآید
کد خبر: 921775
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rnL
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
گفت و گوی "جوان آنلاین" با رئیس هیئت مدیره تراکتورسازی در پی استعفای مدیرعامل باشگاه
تیم پرطرفدار تراکتورسازی با مالک متمولش که توانست خریدهای چند ده میلیاردی برای این فصل فوتبال داشته باشد ، این روزها درگیر مشکلات و تغییرات مدیریتی درون باشگاهی است. تیمی که به یکباره مدیر عاملش که فقط ۱۴ روز ، حکم گرفته بود استعفا می دهد و چند ساعت بعد مدیر عامل جدید بر آن منسب تکیه می زند. به گفته رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی همه چیز بعد از باخت با استقلال شروع شد ، باخت سنگینی که دور از انتظار بود و باورش هم برای ما سخت.

سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری : تیم پرطرفدار تراکتورسازی با مالک متمولش که توانست خریدهای چند ده میلیاردی برای این فصل داشته باشد ، این روزها درگیر مشکلات و تغییرات مدیریتی درون باشگاهی است. تیمی که به یکباره مدیر عاملش که فقط ۱۴ روز ، حکم گرفته بود استعفا می دهد و چند ساعت بعد مدیر عامل جدید بر آن منسب تکیه می زند. به گفته رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی همه چیز بعد از باخت با استقلال شروع شد ، باخت سنگینی که دور از انتظار بود و باورش هم برای ما سخت.

عباس الیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفت و گو با "جوان آنلاین" درباره استعفای درودگر گفت: ما هم نفهمیدیم چه شد که آقای درودگر به یکباره طی جلسه ای استعفای شان را دادند. بعد از باخت با استقلال ایشان عنوان کردند که مشکل بیماری قلب دارند و نمی توانند با این هجمه از کار در خدمت باشگاه باشند.در حالی که باخت به استقلال اصلا متوجه او نبود و قاعدتا سرمربی تیم باید پاسخگو باشد. ما هم علی رغم تمام مخالفتهایی که داشتیم اما مجبور شدیم استعفا را بپذیریم.در باشگاه تراکتورسازی از حراست گرفته تا مدیر عامل یک رابطه تنگاتنگ و فضایی کاملا صمیمانه وجود دارد و ما هم در فضایی کاملا دوستانه و بدور از هر گونه تنش با استعفای ایشان موافقت کردیم.

وی در خصوص این که گفته می شود حضور اسدی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال در هیات مدیره  باشگاه باعث این استعفا بوده اظهار داشت: اصلا این طوری نیست. پیش از این هم آقای اسدی در جلسات هیات مدیره ما حضور داشتند و فقط به صورت رسمی اعلام نشده بود . این مورد جدید نیست که درودگر بخواهد برایش استعفا دهد. بنظرم درودگر نتوانست از پس مشکلات باشگاه برآید و اینها همه بهانه است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در پاسخ به "جوان آنلاین" مبنی بر اینکه چه چیزی باعث استعفای درودگر شد گفت: ببیند باشگاه تراکتورسازی باشگاه بزرگی است و طرفداران زیادی دارد .قطعا هر چه باشگاه بزرگ باشد مشکلاتش هم بزرگتر خواهد بود.آقای درودگر از ورود به باشگاه همان ابتدا به همه چیز اشراف داشتند و از شرایط با خبر بودند .ایشان چند دوره مدیر عامل باشگاههای دیگر هم بوده اند اما چرا به یک باره تغییر موضع دادند را نمی دانم. کار غیر حرفه ای بود که در این مدت کوتاه کنار برودند . به نظرم بهتر است دراین باره از خودشان سئوال کنید. ما به تصمیم ایشان احترام قائل شدیم و استعفایش را پذیرفتیم.

الیاسی با فرمالیته خواندن حکم مشاوری اقتصادی برای درودگر اظهار داشت: ما یک شرکت دریک داریم که فعالیت های اقتصادی انجام می دهد قرار است درودگر مشاور آنجا باشد. بنظرم این حکم های مشاوری فقط فرمالیته باشد ، از باب احترام است، وگرنه او تا دیروز مدیرعامل بود و بی دلیل درخواست کناره گیری کرد حالا قطعا دیگر با عنوان مشاوری نمی آید که کار کند.

وی درباره انتخاب اسدی به عنوان مدیر عاملی گفت: با توجه به اینکه ما فقط ۴۸ ساعت فرصت داشتیم تا اسم مدیر عامل را برای AFC رد کنیم پس از اجماع در هیات مدیره آقای اسدی برای این سمت انتخاب کردیم. اسدی از مدیران با تجربه در فوتبال ما هستند و قطعا در این راه ما را کمک خواهند کرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز در پاسخ به سئوال "جوان آنلاین" مبنی براینکه تصور نمی کنید با وجود اختلافاتی که همواره بین کی روش و اسدی وجود داشته ، باشگاه تراکتورسازی از بابت متضرر شود گفت: ببیند ما هم از اختلافات این دو باخبریم اما این موضوع برای زمانی بود که اسدی در فدراسیون فوتبال سمت داشته نه الان.ضمن اینکه ما اصلا به این چیزها فکر نمی کنیم و هنوز هم ماندن و رفتن کی روش هم که خیلی مشخص نیست. در کل ما اهداف بزرگی برای باشگاه داریم و هدفمان موفقیت و خودکفایی باشگاه است.

صحبت های الیاسی در حالی مطرح می شود که صادق درودگر مستعفی تراکتورسازی طی گفت و گویی اظهار داشت: شخصا به این نتیجه رسیدم که بودن من کمک چندانی به تراکتورسازی نمی کند. هیچ مشکلی بین من و باشگاه وجود نداشت و من باز هم به کارم در باشگاه تراکتورسازی ادامه خواهم داشت، اما نه به عنوان مدیرعامل.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار