سلفی با مرگ در لایو اینستاگرام
کد خبر: 921505
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003riz
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
زن جوان که شوهرش ۱۰ روز او را در خانه رها کرده بود با گرفتن لایو اینستاگرام مرگ غم‌انگیز خودش را به صورت زنده به نمایش گذاشت.
به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۱۴ روز شنبه ۲۰‌مردادماه امسال زن جوانی با گرفتن لایو اینستاگرام مرگ غم انگیز خود را به صورت زنده برای شوهرش پخش کرد. شوهر این زن که به صورت زنده شاهد مرگ همسرش بود هر چقدر تلاش کرد او را از مرگ خودخواسته منصرف کند فایده‌ای نداشت و زن ۳۰‌ساله در نهایت با نوشیدن شربت مسمومی به کام مرگ رفت. مرد جوان با دیدن این صحنه به سرعت راهی خانه‌اش شد و با جسد بی‌جان همسرش روبه‌رو شد. پس از این حادثه تیمی از مأموران کلانتری‌۱۲۳ نیاوران در محل حاضر شدند و قاضی منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل را از ماجرا با خبر کردند. بدین ترتیب بازپرس همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه تحقیقات خود را آغاز کردند.
در بررسی‌های بعدی مأموران لیوانی نزدیکی جسد کشف کردند که حکایت از این داشت وی ساعتی قبل مایع مسموم داخل آن را نوشیده است. مأموران دریافتند زن فوت شده از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته‌است به طوریکه ۱۰‌روز قبل شوهر از خانه قهر کرده و او را تنها گذاشته و ساعت حادثه هم وی در خانه‌اش تنها بوده است. تیم جنایی در نخستین گام از شوهر تحقیق کردند. وی گفت: من و همسرم مدتی بود با هم اختلاف داشتیم. به همین دلیل ۱۰‌روز قبل از خانه بیرون رفتم و او را تنها گذاشتم. فکر کردم تنهایی برای هر دوی ما بهتر است و راحت‌تر می‌توانیم تصمیم درست‌تری برای زندگی‌مان بگیریم.
ساعتی قبل وقتی شبکه اجتماعی اینستاگرام تلفن همراهم را باز کردم، دیدم همسرم در حال گرفتن لایو اینستاگرام است. در حالی که لیوان پر از شربتی در کنارش بود، گفت: با شوهرم اختلاف دارم و به خاطر اینکه ۱۰‌روز است او مرا رها کرده قصد دارم شربت مسموم را بخورم و به زندگی‌ام پایان دهم. وقتی فهمیدم تصمیمش جدی است بلافاصله از همان طریق لایو اینستاگرام به او گفتم که این کار را انجام ندهد و من به خانه می‌روم، اما او لیوان شربت مسموم را سر کشید و لایو اینستاگرامش را پایان داد. به سرعت خودم را به خانه‌مان رساندم و با جسد بی‌جان او روبه‌رو شدم. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن فوت شده به دستور قاضی منافی‌آذر برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی منتقل شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار