نصب و راه اندازی 3 دستگاه شیرخط در شهرستان اسلامشهر
کد خبر: 919845
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rID
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد
پرویز  عبدی گفت :سه دستگاه شیر خط جدید با لوازم جانبی در شهر واوان نصب و راه اندازی شد .
محمدرضا عباسی

پرویز عبدی مدیر امور آبفای واوان ،اظهار کرد: باهدف بهسازی خطوط و شبکه آبرسانی سه دستگاه شیر خط جدید با لوازم جانبی در شهر واوان نصب و راه اندازی شد .

عبدی  افزود: با توجه به ضرورت ایزوله نمودن شبکه و ساماندهی خطوط آبرسانی در منطقه واوان  و به منظوربهسازی خطوط و خارج سازی شبکه های قدیمی و فرسوده از مدار توزیع و همچنین بازسازی و یا تعویض شیرهای خطوط معیوب و از کار افتاده 3دستگاه  شیر خط در شهرووان نصب گردید .

وی با اشاره به اینکه اجرای این عملیات  از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته ، تاکید کرد: در این عملیات  سه دستگاه شیر خط معیوب  در خطوط آبرسانی به مشترکین ،تعویض و بجای آن شیر خط جدید نصب و راه اندازی شد .

عبدی بیان کرد: این عملیات از محل اعتبارات جاری و داخلی و به منظور ارتقاء و تثبیت فشار آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین  شهر واوان  درخیابانهای شهرداران ، ارغوان و مطهری انجام شد که طی آن تعداد 3 دستگاه شیر فلکه معیوب از مدار خارج و بجای آن یک دستگاه شیر خط در سایز 110 و دو دستگاه در سایز 250 میلی متری با لوازم و تجهیزات جانبی نصب و راه اندازی گردید .

وی  با اشاره به اهمیت نصب و راه اندازی این شیر فلکه ها تصریح کرد : در حال حاضر آب شرب شهروندان و مشترکین تحت پوشش با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و تویع می گردد و هیچ گونه مشکلی در امرآبرسانی وجود ندارد.

مدیر امور آبفای  واواو  خاطر نشان کرد: در راستای استمرار ارائه خدمات و بهبود وضعیت  موجود و با استفاده از شیرهای خطوط موجود  ضمن کنترل فشار شبکه و خطوط توزیع آب و همچنین محدود نمودن حوزه قطعی در مواقع افت فشار و یا شکستگیها ، قادر به توزیع آب آشامیدنی شهروندان بصورت یکنواخت و با فشار متعادل در کلیه مناطق تحت پوشش هستیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار