میانگین تولید زباله هر کاشانی روزانه 720 گرم است
کد خبر: 919450
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003rBq
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان خبر داد
سرپرست شهرداری منطقه دو شهرداری کاشان از جمع آوری بیش از 8 هزار تن زباله از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: میانگین تولید زباله هر شهروند روزانه 720 گرم است و برای جمع آوری هرکیلو گرم زباله از مبدأ تا مقصد (دفن در چاله) 1200 ريال هزینه می شود.

احمدشاه بالایی افزود: در چهار ماه نخست سال جاری بیش از 1095سرویس نخاله ساختمانی در سطح نواحی سه گانه منطقه دو جمع آوری و در محل های مجاز تخلیه شده است.

سرپرست شهرداری منطقه دو در ادامه از 919مورد اخطاریه واطلاع رسانی موارد پسماند واخطاریه نخاله ساختمانی خبر داد و افزود: پاکسازی و محصور نمودن زمین های بایر،اجرای تبصره 14وبند20، حفرچاه جذبی ،لایروبی چاه ،شستشوی المان ها ،اجرای کانیوو ،اخطار و پر نمودن گودهای رها شده وهمچنین پاکسازی مسیر رودخانه ها و...از جمله مواردی بوده که طی این مدت در دستورکار نواحی و حوزه معاونت خدمات شهری منطقه بوده است.

گفتنی است عملیات رفت و روب و جمع آوری زباله در سطح این منطقه توسط 136کارگر خدماتی و 3دستگاه نیسان و 6 دستگاه پرس زباله انجام می شود.

شاه بالایی درپایان بر لزوم آموزش شهروندان تاکید کرد و افزود: جمع‌آوری زباله از مبداء و تفکیک آن از مسائل مهمی است که نیازمند فرهنگسازی و آموزش صحیح به شهروندان بوده و جمع آوری زباله در نوبت روز هزینه های مازادی در بر داشته که با بیرون گذاشتن زباله ساعت ۹ شب می توان این هزینه ها را صرف فعالیت های مفیدِ دیگر کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار