اجرای عملیات احداث دیوار حائل در تکیه و چمن سنندج
کد خبر: 919269
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003r8v
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج خبر داد
معاون فنی و امور زیر بنایی شهرداری سنندج از اجرای عملیات احداث دیوار حائل کوچه رهایی واقع در خیابان تکیه و چمن به منظور جلوگیری از ریزش ترانشه و ممانعت از بروز حوادث خبرداد.

 بهزد ریحانی در گفت وگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار داشت: با توجه به توپوگرافی و موقعیت محلات منتهی به پارک جنگلی آبیدر، ایمن سازی معابر با احداث دیوار حائل یکی از موثرترین عوامل بازدارنده از بروز خسارت و حوادث احتمالی در شیب ها و ترانشه های موجود است.

وی اعلام کرد: به همین منظور برای جلوگیری از ناپایداری شیب ها و ریزش ترانشه پایدارسازی برخی از مکانها و معابر ناایمن  عملیات احداث دیوار حائل در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از انجام عملیات احداث دیوار حائل سنگی کوچه رهایی واقع در محله تکیه و چمن خبر داد و گفت: این پروژه با طول 110 متر و به ارتفاع 20/2 متر در حال اجرا است.

ریحانی با اشاره به اینکه عملیات احداث دیوار حائل تکیه وچمن در حال حاضر 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، خاطرنشان کرد: برای انجام این پروژه تا کنون عملیات عمرانی نظیر 260  مترمکعب خاکبرداری و پی کنی و 320 مترمکعب دیوار چینی انجام شده است.

وی در نهایت ابراز امیدواری کرد: با اتمام عملیات ساخت این دیوار؛ علاوه بر پایدارسازی ترانشه ناایمن انتهای کوچه رهایی و ایمن سازی معبر، موجبات رضایتمندی و تردد آسان ساکنین این منطقه را فراهم شود. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار