هزینه 300 میلیون ریالی برای بازسازی امامزاده اسحاق
کد خبر: 918788
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003r1A
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس اعلام کرد:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس گفت: طی سال گذشته مبلغ ۳۰ میلیون تومان به همت هیئت امناء و خیرین برای امامزاده اسحاق هزینه شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسلام دولتی با بیان اینکه امامزاده اسحاق، پایگاه مذهبی منطقه تازه شهر سلماس به شمار می رود، اظهار داشت: قدمت تاریخی ثبت شده این امامزاده ۱۵۰ سال است.

وی افزود: امامزاده اسحاق از نوادگان امام هادی (ع) بوده و ۴ قبر اسحاق، محمد، ابراهیم و جعفر در این محل مدفون است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس با بیان اینکه صحن این امامزاده ۵۳۰۰ متر مربع است، گفت: مسجد این امامزاده نیز به همت هیئت امناء و خیرین احداث گردیده است و هزینه های این امامزاده از طریق نذورات جمع آوری شده تامین می شود.

حجت الاسلام والمسلمین دولتی هاطرنشان کرد: طی سال گذشته مبلغ ۳۰ میلیون تومان به همت هیئت امناء برای امامزاده اسحاق هزینه شد.

وی با بیان اینکه امامزاده اسحاق از امامزادگان شاخص منطقه تازه شهر به شمار می رود و همه ساله اکثر مراسمات دینی و مذهبی با استقبال پرشور مردم منطقه در این امامزاده برگزار می شود، اذعان کرد: متاسفانه فقط کمبود فضا موجب می شود تا جوابگوی زائرین بیشتری در مراسمات نباشیم و کمبود فضا اساسی ترین مشکل امامزاده اسحاق به شمار می رود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سلماس گفت: امامزاده اسحاق از نوادگان امام هادی (ع) بوده و ۴ قبر اسحاق، محمد، ابراهیم و جعفر در این محل مدفون است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین