کاشانی: برای باشگاه شدن هنوز خیلی راه داریم
کد خبر: 918566
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qxa
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با "جوان آنلاین" در آستانه شروع لیگ برتر
پرسپولیس فصل جدید لیگ برتر فوتبال را در حالی آغاز می کند که با از دست دادن برخی بازیکنان تاثیرگذار خود به نظر می رسد کار دشواری برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی دو فصل گذشته خود داشته باشد.موضوعی که البته از نظر جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره این باشگاه نمی تواند مانع پیشرفت و سد راه حرکت روبه جلوی سرخ ها باشد.

سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری : پرسپولیس فصل جدید لیگ برتر فوتبال را در حالی آغاز می کند که با از دست دادن برخی بازیکنان تاثیرگذار خود به نظر می رسد کار دشواری برای تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی دو فصل گذشته خود داشته باشد.موضوعی که البته از نظر جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره این باشگاه نمی تواند مانع پیشرفت و سد راه حرکت روبه جلوی سرخ ها باشد.

کاشانی در گفت وگو با "جوان آنلاین" می گوید: علی رغم تمام حرف و حدیث هایی که اطراف باشگاه وجود دارد ، پرسپولیس شرایط خوبی دارد و آماده بازی در لیگ است. باشگاه پس از قهرمانی در لیگ برتر همچنان خواهان ماندن برانکو بود برای همین خیلی زود برنامه فصل بعد را از او گرفت و از همان روز اقدام به مهیا کردن برنامه های مربی کردیم که خدا را شکر تا آنجا که در توان مان بود توانستیم تمام برنامه ها و نظرات مربی کروات را اجرایی کنیم تا تیم در شرایط ایده آل قرار بگیرد.

وی درباره ترانسفر شدن برخی ستاره های پرسپولیس گفت: ببیند در همه جای دنیا تیم ها اقدام به ترانسفر کردن بازیکنان می کنند. رفتن احمدزاده و وحید امیری شاید برای تیم ما بحران زا باشد اما پرسپولیس هیچ وقت متکی به بازیکن نبوده است و بازیکنان دیگر با تلاش مظاعف می توانند جای خالی آنها را پر کنند. در لیگ هجدهم خواهید دید که همین بچه ها چطور نتایج فصل گذشته را تکرار می کنند و بازهم باعث قهرمانی پرسپولیس می شوند ، ما در حال حاضر بازیکنان خوبی داریم .از سید جلال حسینی در دفاع گرفته تا علیپور آقای گل فصل گذشته ، ضمن این که ما توانستیم بیرانوند را با توجه به درخواست های خوبی که از لیگ های اروپایی داشت را حذف کنیم تا انشاله سومین قهرمانی پی در پی را هم کسب کنیم. در کل ما نباید ناراحت ترانسفر شدن بازیکنان باشیم، باشگاه می تواند از این طرق بخشی از مشکلات اقتصادی اش را حل کند اما به شرطی که زیر ساخت آن درست باشد یعنی خیلی بازیکنان دیگر به راحتی جایگزین آنها شوند.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر حرفه ای شدن باشگاههای فوتبال و خروج آنها از چتر حمایتی دولت گفت:من همیشه گفته ام فوتبال ما اگر می خواهد پیشرفت کند باید باشگاههایش را حرفه ای کند. ما اگر می خواهیم حرفه ای شویم به سمت خصوصی سازی حرکت کنیم موضوعی که سالهاست درگیر آن هستیم و این امر میسر نمی شود. به نظر من هر باشگاه باید یک ورزشگاه خصوصی داشته باشد تا از آن طریق و با همکاری اسپانسر ها بتواند بخشی از درآمد خودش را تامین کند. تیم پرسپولیس تیم خوبی است اما من دوست دارم در آینده شاهد شکوفایی در باشگاه پرسپولیس و دیگر باشگاهها باشیم .نگاه من نگاه به آینده است. نگاهی که ما از رده های پایین تر بتوانیم به شکوفایی برسیم ، چیزی که الان نه در پرسپولیس بلکه در هیچ تیمی نمی بینم. برای باشگاه شدن هنوز خیلی راه داریم . من امیدوارم در آینده نزدیک باشگاه پرسپولیس توجه بیشتری به زیر ساخت و بحث استعدادیابی تیم های پایه داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که می تواند باشگاه را به سمت حرفه ای شدن سوق دهد بحث سرمایه گذاری در تیم های پایه است. از روز اول به برانکو گفته ام که باید در ماه با مربیان تیم های پایه جلسه بگذارد و نقطه نظرات مربیان را بداند و دانش خود را منتقل کند.ما اگر بتوانیم تیم های پایه را تقویت کنیم تازه می توانیم ادعا کنیم که در میسر شکوفایی و حرفه ای شدن باشگاه قدم برداشته ایم.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار