ضرورت بهره گیری از توان و استعداد جوانان در حوزه های مختلف
کد خبر: 918146
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qqo
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
سرپرست شهرداری کرج تاکید کرد
با حضور مدیران کل طرح های ملی و مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان کشور، سرپرست شهرداری کرج، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج، مدیرکل بانوان استانداری البرز، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز، و نمایندگانی از نخبگان سمن های کشور، تفاهم نامه سه جانبه در خصوص فعالیت اولین خانه استارتاپ کشور در کرج به امضا رسید.

سرپرست شهرداری کرج در مراسم انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آغاز فعالیت اولین خانه استارتاپ کشور در کرج، گفت: دغدغه مجموعه مدیریت شهری جوانان است و برای رفع معضلات جوانان تلاش می کند.

محمدرضا احمدی نژاد اظهار داشت: خوشبختانه شهرداری کرج در حوزه کارآفرینی موفق عمل کرده است و امیدوارم با کار و تلاش بیشتر این روند ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از توان و استعداد جوانان در حوزه های مختلف، عنوان کرد: در مجموعه مدیریت شهری توجه به جوانان و بهره گیری از استعداد آنان در اولویت است.

 شاهد اتفاقات بزرگی در زمینه تجاری سازی فعالیت نخبگان خواهیم بود

 معاون اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج در این خصوص گفت: این تفاهم نامه میان شهرداری کرج، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان منعقد شده است.

احمد خیری اضافه کرد: طبق این تفاهم نامه سه نهاد یاد شده با ساز و کاری مشخص فعالیتی حرفه ای در راستای بهره گیری از جوانان کشور جهت توسعه اقتصاد کشور را آغاز می‌کنند.

وی یادآور شد: تجارب جهانی و ملی موفق و ناموفق کشور منجر شد تا کرج اقدام به ایجاد خانه استارتاپ کشور کند که در این محل شهرداری وظیفه تسهیل گری، فناوری اطلاعات و ارتباطات وظیفه پشتیبانی طرح ها و اداره کل ورزش و جوانان بهره گیری از سمن ها و ظرفیت های متعدد را عهده دار هستند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج عنوان کرد: نخبگان تمام استان های کشور به منظور تعامل و بهره گیری از تجارب کلانشهر کرج برای ایجاد خانه های استارتاپ بیشتر در کل کشور به مراسم انعقاد تفاهم نامه دعوت شدند.

خیری اظهار کرد: امیدواریم پس از انعقاد تفاهم نامه شاهد اتفاقات بزرگ در زمینه تجاری سازی فعالیت های نخبگان در کشور باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار