موافقت شورای فردیس با واگذاری زمین برای احداث پایگاه اورژانس
کد خبر: 917881
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qmX
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
عضو شورای اسلامی شهرفردیس خبرداد
با اولویت حفظ سلامت شهروندان، لایحه شهرداری مبنی بر واگذاری زمین برای احداث پایگاه اورژانس مورد موافقت اعضای شورای اسلامی شهر فردیس قرار گرفت.

در هشتاد و یکمین نشست شورای اسلامی شهر فردیس که در سالن جلسات شورا برگزار شد، لایحه شهرداری مبنی بر واگذاری قطعه زمینی واقع در گلستان ۲۲، خیابان لاله غربی، برای احداث پایگاه اورژانس به شبکه بهداشت در صحن علنی مطرح شد و مورد موافقت همه اعضای شورا قرار گرفت.

ملیحه اکبری در حاشیه این نشست با اشاره به عدم وجود بیمارستان و زیرساخت های درمانی در فردیس گفت: احداث پایگاه اورژانس که مستقیما با جان شهروندان مرتبط بوده و می تواند گام مؤثری در جهت حفظ سلامت مردم باشد، مورد استقبال مدیریت شهری قرار گرفته و واگذاری زمین به این امر، به اتفاق آرای اعضای شورا به تصویب رسید.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فردیس اظهار داشت: حق انتفاع ملک فوق برای احداث پایگاه اورژانس در صورتی به شبکه بهداشت و درمان شهرستان واگذار می شود که ظرف مدت ۶ ماه نسبت به احداث این مرکز اقدام کند؛ در غیر اینصورت زمین از این نهاد پس گرفته خواهد شد

وی تعیین قید مدت زمان برای واگذاری زمین به ادارات و نهادها را ضروری دانست و افزود: تجربه ثابت کرده که نهادها پس از گرفتن زمین از شهرداری، در اقدام به ساخت بنا  تعلل می کنند. این امر تنها به از دست رفتن زمین شهرداری منجر شده و هیچ نفعی برای مردم ندارد؛ در حالیکه استفاده از قید زمان برای واگذاری زمین، روند احداث بنا و ارائه خدمات به مردم را تسریع می کند.

اکبری ضمن تقدیر از شهردار فردیس برای پذیرش درخواست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان و ارائه لایحه واگذاری زمین به صحن شورای اسلامی شهر گفت: کمک به حفظ سلامت مردم،ارائه خدمات مطلوب و افزایش رضایتمندی شهروندان،  از جمله مهمترین اولویت های مدیریت شهری فردیس است. امیدواریم بتوانیم در سایه وحدت و همدلی مجموعه مدیریت شهری فردیس، با اجرای چنین طرح هایی، در جهت تسهیل و تسریع در خدمت رسانی و نزدیک شدن سرانه های شهر فردیس به استانداردهای کشوری و جهانی گام های مؤثری برداریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار