کاهش مشکلات مددجویان در بخش مسکن
کد خبر: 917188
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qbM
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
مدیرکل کمیته امداد سمنان مطرح کرد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با اشاره به کاهش مشکلات مددجویان در بخش مسکن گفت: مراکز نیکوکاری در این استان به 60 مرکز افزایش می‌یابد.

سیدجواد رضوی اظهار کرد: از برنامه‌های مهم ما، توانمندسازی و اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد بوده و اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است.

وی ادامه داد: سال 97 همه پرونده‌های مددجویان را به شکل الکترونیکی درخواهیم آورد و این طرح، از اولویت‌های مهم برنامه‌های ما به شمار می‌رود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با تأکید بر اینکه صندوق امداد ولایت با مجوز بانک مرکزی تأسیس شده است، تصریح کرد: منابع و کارکرد این صندوق را برای ارائه خدمات بهتر تقویت خواهیم کرد تا بتواند پاسخگوی بیشتر نیازها باشد.

رضوی با اشاره به اینکه صندوق‌های خانگی ازجمله ابزارهای مشارکت مردم در کمک به مددجویان است، اضافه کرد: امسال به‌صورت غیرحضوری کمک‌های مردمی را اخذ خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری ما در پایان سال 97 به 60 مرکز خواهد رسید، تصریح کرد: این مراکز در جریان کمک‌های عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) بیشتر در مساجد فعالیت دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با تأکید بر اینکه شاهد کاهش مشکلات مددجویان این استان در بحث مسکن هستیم، اظهار کرد: از سوی دیگر، در بحث اشتغال مددجویان تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار