آقای بازیگر: بازیگران پولی سینما را در دست گرفته‌اند
کد خبر: 916864
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qW8
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است که روند پیدایش بازیگران پولی در سینما اتفاق افتاده است و بازیگران نوظهور با دادن پول در هر نقشی بازی می‌کنند و سینما را در دست گرفته اند.
جوان آنلاین: بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است که روند پیدایش بازیگران پولی در سینما اتفاق افتاده است و بازیگران نوظهور با دادن پول در هر نقشی بازی می‌کنند و سینما را در دست گرفته اند.

حسن شکوهی بازیگر، مدیر تولید و تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره وضعیت تولیدات گفت: تهیه کنندگانی که همیشه به تولید فیلم مشغول بوده‌اند در حال حاضر نمی‌توانند فیلم بسازند، اما عده‌ای نورچشمی که می‌توانند از جا‌های مختلف پول دریافت کنند به فیلمسازی مشغول هستند.

وی در همین راستا افزود: نتیجه وضعیت موجود در سینما باعث شده است که احمد نجفی از ناتوانی در بازیگری و فیلسمازی می‌نالد.

بازیگر "توکیو بدون توقف" درباره وضعیت بازیگری اظهار کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است که روند پیدایش بازیگران پولی در سینما اتفاق افتاده است و بازیگران نوظهور با دادن پول در هر نقشی بازی می‌کنند و سینما را در دست گرفته اند.

شکوهی ادامه داد: برای بهبود وضعیت موجود در فیلمسازی و بازیگری سخنان و حرف‌های ما هنرمندان تاثیری ندارد بلکه باید مدیران در این باره اقدامی کنند.

وی درباره آخرین فعالیت‌های هنری خود گفت: در حال بررسی تولید فیلم "دیوانگی" اعم از جذب سرمایه و امکانات تولید هستیم که پیشتر‌ها پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرده بودم.

بازیگر "شب‌های برره" ادامه داد: "دیوانگی" مضمونی کمدی اکشن دارد و از بازیگران شناخته شده اکشن در این اثر استفاده خواهیم کرد، اما هنوز در حال بررسی برای شروع پیش تولید هستیم. ۳۰ درصد از فیلم "دیوانگی" در تهران و ۷۰ درصد در شهرستان‌های مختلف فیلمبرداری می‌شود.

شکوهی با اشاره به فعالیت تلویزیونی‌اش خاطرنشان کرد: یک اثر با موضوع روز در قالب روایت بخشی از دفاع مقدس را به سازمان صدا و سیما تحویل داده‌ایم و در انتظار تصویب آن هستیم. همه تلاشمان این است که این سریال در سال ۹۷ تولید شود.
منبع: ميزان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: