گام برداشتن در راه شهدا چیزی جز خدمت به مردم نیست
کد خبر: 916754
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qUM
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان درصدد است با همکاری مردم نسبت به آبادانی محله بابوکان در منطقه ۲ که بسيار محروم و نیازمند نگاه خدمتگزارانه است، گام‌های مؤثری بردارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، قدرت‌الله نوروزی در مراسم تشییع پیکر پاک شهید محمدحسین عطایی کچویی با سلام بر شهید همرزم خود گفت: نمی‌دانستم پس از ۳۶ سال به محله همرزمم می آیم و در کنار پیکر او و فرزندش سخن می گویم. اين شهيد پس از سال‌ها به وطن آمده ‌است؛ چه سخت است دیدن چنین صحنه‌ای و چه سخت‌تر برای ما که می‌خواهیم راه تو را ادامه دهيم، سلام برخانواده او و فرزندش که امروز بیش از همیشه احساس مسئولیت می‌کنند.

شهردار اصفهان افزود: امروز باید راست قامت بایستیم تا بتوانیم مسئولیت خود را درست ادا کنیم. در طول تاریخ همیشه عده ای با آزادی، عدالت و آگاهی‌بخشی خصومت داشته اند و امام علی (ع) نخستین قربانی این دشمنی‌ها و خصومت ها بود، او قربانی عدالت و آگاهی‌بخشی به آحاد جامعه بود و امروز هم چنین است و این بار مسئولیت سنگین‌تر از همیشه است.

نوروزی ادامه داد: همیشه در نبردهای نابرابر، بزرگان تاریخ قربانی جهل شده‌اند و ما باید از این بزرگان و شهدا درس بیاموزیم، چراکه مسئولیت سنگین انسان بودن را بر عهده داریم، مسئولیتی که نیاز به آگاهی، شعور و احساس مسئولیت دارد.

وی با بیان اینکه سخن گفتن در كنار فرزند شهیدي كه بیش از ۳۰ سال است پدرش را ندیده و در راه او مانده، سخت است، اظهار کرد: شهدا پیروان مکتب امامان بودند. اکنون باید به مردمی که این شهیدان را تحویل جامعه داده‌اند، خدمت کنیم، امروز بیش از همیشه جامعه نیازمند خدمت، همت صادقانه، وحدت، همراهی و همدلی است؛ یعنی باید با به دست آوردن دل مردم مؤمن در راه خدمت به آنان از هیچ کوششی دریغ نکنیم، چراکه اکنون مردم بیش از همیشه استحقاق خدمت را دارند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه گام برداشتن در راه شهدا چیزی جز خدمت به تک تک مردم نیست گفت: سوگند یاد کرده‌ایم تا راه همرزمان خود که شهادت آنها را به چشم دیده ایم با همدلی میان مردم و توکل بر خداوند ادامه دهیم.

وی اظهار امیدواری کرد: شهرداری اصفهان با تعامل میان مردم و منطقه ۲ بتواند برای رفاه بیشتر و زندگی بهتر همه زنان و مردان و جوانان منطقه بابوكان گام‌های مؤثری بردارد.به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار