مدیران باید در بطن جامعه قرار گیرند
کد خبر: 916516
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qQW
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
استاندار اصفهان:
استاندار اصفهان گفت: سنگ اندازی دشمنان برای اعمال ضربات اقتصادی به ایران موجب رشد و شکوفایی سازمانی، فکری، اجرایی و عملیاتی هم در بدنه مردم و اجتماع و هم در ساختارهای سازمانی و قوانین و قواعد موجود در کشور خواهد شد .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با تاکید بر اینکه باید در نحوه برخورد با مراجعه کنندگان در ادارات و رفع مشکلات مردم تغییرات اساسی صورت گیرد، اظهار کرد: با توجه به مسائل روز، تحریم های جدید و سخت گیری های بانک های بین المللی، مدیران باید بدون نگرانی از اثرات منفی این شرایط بر اوضاع کشور، حرکت پرشتاب داشته باشند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته از شرایط بسیار دشوارتر، موفق شده به آسانی عبور کند، افزود: در ۴۰ سالگی انقلاب که نظام جمهوری اسلامی ایران به بلوغ کامل عقلی، سنی، دانش و برنامه ریزی و کار رسیده است، مطمئنا می تواند از این شرایط به خوبی عبور کند و باید درک ما در مورد مسائل موجود در جامعه با دقت مورد بررسی قرار گیرد.

استاندار اصفهان با تاکید بر تسریع در انجام کارها، گفت: مدیران باید در بطن جامعه قرار گیرند و نیازهای مردم با شرایط امروز شناسایی شود.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات در استان و برخی درسطح ملی قابل حل است، افزود: امروز دشمنان در صدد سنگ اندازی در جامعه هستند و باید در نقطه مقابل نشان دهیم به هیچ وجه نمی توانند در عزم و اراده مردم خللی وارد کنند چرا که مردم، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی به یک قوام و دوام و عزت محکمی رسیده و می تواند خود را اداره کند.

مهرعلیزاده با بیان اینکه تلاش دشمنان در راستای کاهش درآمدهای کشور ممکن است در ابتدا ما را با مشکلاتی همراه کند، افزود:‌ این ابتدای کار است و معتقدم بهترین مسیر را برای ایران باز خواهد کرد و باعث می شود به توانایی های داخلی، قدرت، توان مردم، تولید داخلی و قابلیت ها و امکانات داخل کشور بیشتر توجه کنیم.

وی گفت: سختی هایی که امسال دشمنان ایجاد خواهند کرد موجب رشد و شکوفایی سازمانی، فکری، اجرایی و عملیاتی هم در بدنه مردم و اجتماع و هم در ساختارهای سازمانی و قوانین و قواعد موجود در کشور خواهد شد.

استاندار اصفهان تاکید کرد: در این شرایط مدیران باید کمر همت ببندند و شرایط تسهیل در رفع مشکلات و حرکت در مسیر تولید، اشتغال و ارائه خدمات به مردم را احصا و در این مسیر حرکت کنند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار