معنای واقعی جذب
کد خبر: 916300
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qN2
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۴
فریدون حسن
کار بچه‌های جهادگر بسیج دانشگاه شهید چمران اهواز را باید ستود. می‌شد مقابل حرف‌ها و انتقاد‌های مسعود شجاعی موضع گرفت، می‌شد به حرف‌هایش حمله کرد مثل خیلی‌ها که این کار را انجام دادند، ولی بچه‌های جهادگر با صعه‌صدر مسعود را به جنوب دعوت کردند.
البته حرف‌های شجاعی در فضای مجازی، حرف‌های خوبی نبود و طبیعی بود که واکنش منفی مردم خونگرم و معتقد جنوب کشور و خوزستان را به همراه داشته باشد، اما در این بین بچه‌های بسیج باز هم نشان دادند که چقدر پای حرف‌های رهبر انقلاب و اصول نظام ایستاده‌اند.
مسعود شجاعی چهارشنبه شب مهمان جهادگران بسیجی بود و پنج‌شنبه شب تصاویرش در حال جابه‌جا کردن تانکر‌های آب شیرین‌کن در فضای مجازی دست به دست شد. تصاویری که برای ما مایه افتخار و سربلندی بود و برای معاندان و دشمنان قسم‌خورده نظام باعث عصبانیت.
آن‌ها که تا همین دیروز سنگ حمایت از مسعود شجاعی را به سینه می‌زدند و او را بابت حرف‌ها و انتقاد‌های تندش در فضای مجازی قهرمان و شجاع‌دل عنوان می‌کردند با دیدن تصاویر مسعود که همگام و همپا با جهادگران بسیجی بی‌هیچ منت و توقعی برای مردم کار می‌کرد، عصبانی شدند و فریاد برآوردند که این بازیکن حرفه‌ای الان باید استراحت کند.
به قول شهید بهشتی باید به آن‌ها گفت: «عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید». باید آفرین گفت: به بچه‌های جهادگر بسیج اهواز که به خوبی فرمان جذب حداکثری مقام معظم رهبری را اجرایی کردند. باید آفرین گفت: به بچه‌های بسیج و مسعود شجاعی که حالا همدلی را در شرایط هجوم همه‌جانبه دشمن معنی کردند.
بسیج یک‌بار دیگر به میدان آمد، درست در بزنگاه و در جایی که باید حضور داشته باشد مثل همیشه، در میان مردم و برای مردم. دعوت از مسعود شجاعی درست همان چیزی بود که به آن نیاز داشتیم، نه سروصدایی راه افتاد و نه توهینی صورت گرفت. تازه معلوم شد که مسعود همان چیزی را می‌گوید و می‌خواهد که بچه‌های جهادگر بسیج به دنبالش هستند. هدف کمک به مردم است، هدفی که همه برای رسیدن به آن باید کمک کنند، باید آستین‌ها را بالا بزنند و وارد میدان عمل شوند.
بسیج و ورزش چه پیوند مقدسی است، چه پیوند پربرکتی است و چه پیوند محکم و با اقتداری است که موجب عصبانیت دشمن می‌شود. سال‌هاست که خیلی‌ها می‌خواهند جلوی این پیوند را بگیرند، برنامه‌های زیادی هم ریخته‌اند، اما درست سر بزنگاه بسیج وارد میدان شد، ورزش هم آمد تا نقشه‌ها دوباره نقش بر آب شود.
کار بچه‌های بسیج و جهادگر اهوازی را باید ستود. کار مسعود شجاعی را هم همین‌طور، اما آنچه در این میان مهم است، وحدتی است که با یک تدبیر و یک اقدام سنجیده و به موقع حاصل شد. بدون هیچ تردیدی اگر این تدبیر و این هوشمندی بچه‌های بسیج و این منش پهلوانی مسعود شجاعی نبود، آن وقت آنکه امروز بر طبل شادی می‌کوبید، همان کسانی بودند که حالا از فرط عصبانیت دم از نگرانی بابت روز‌های استراحت مسعود شجاعی می‌زنند. دست‌مریزاد شجاعی، دست‌مریزاد جهادگران بسیجی و دست‌مریزاد تمام جوانان این مرز و بوم که دل در گروه آب و خاک خود دارید و دغدغه مشکلات مردم لحظه‌ای رهایتان نمی‌کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار