فزایش رشد ۱۷۰% حمل و نقل بین المللی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲
کد خبر: 915061
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003q33
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
اداره کل راه اهن شمال شرق 2گلستان
قربانی مدیر کل راه اهن شمال شرق 2 از افزایش رشد 0/0170 حمل ونقل بین المللی راه اهن شمال شرق 2خبر داد

مدیر کل راه آهن شمال شرق ۲ از افزایش رشد ۱۷۰% حمل و نقل بین المللی اداره کل راه آهن شمال شرق ۲ خبر داد. محمدرضا قربانی گفت: از ابتدای سال جاری، ۳۰ هزار و ۸۰۰ تن کالا از طریق مرز ریلی اینچه برون با کشورهای قزاقستان، ترکمنستان، چین و روسیه مبادله و به مقاصد مختلف ریلی کشور حمل شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۷۰ درصد رشد دارد.

قربانی افزود: از میزان بار حمل شده، ۲۷ هزار و ۸۷۸ تن مربوط به واردات بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲۵ درصد افزایش داشته، همچنین ۲ هزار و ۹۲۲ تن آن مربوط به صادرات محصولات غیر نفتی از طریق مرز ریلی اینچه برون است.

محمدرضا قربانی ادامه داد: طی این مدت با حمل ۴۸ هزار و ۷۷۳ تن بار توسط ۷۹۱  دستگاه واگن و همچنین ۲۳ هزار و ۷۳۱ تن بار تخلیه شده مواجه بوده ایم، میزان تن کیلومتر مبدا - مقصد امسال نیز ۱۹ میلیون و ۴۲۸ هزار و ۵۸۰ بوده است. مقایسه آمار عملکردی میزان تناژ تخلیه از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۶، بیانگر افزایش ۳۱۲ درصدی تناژ تخلیه در راه آهن شمالشرق ۲ است.

در زمینه تخلیه محمولات وارداتی در سال جاری، ۲۳ هزار و ۷۳۱ تن انواع محمولات شامل جو، دانه آفتابگردان، کلزا، سبوس گندم، کنجاله سویا و الوار تخلیه شدکه این میزان رشد ۳۱۲ درصدی و تحقق ۱۲۷ درصدی نسبت به برنامه حمل را نشان می دهد.

وی افزود: اداره کل راه آهن شمالشرق ۲ از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در تن کیلومتر بار خالص حمل شده با ۵ میلیون و ۳۹۴  هزار و در تن کیلومتر بار ناخالص حمل شده با ۱۰ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۵۱۹  به ترتیب ۱۷ و ۱۰ درصد رشد داشته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین