استارت پولادمردان برای جاکارتا
کد خبر: 914274
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pqM
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
گزارش "جوان آنلاین" از رکوردگیری وزنه برداران برای مسابقات آسیایی
تالار همایش‌های مجموعه ورزشی آزادی از امروز میزبان ۱۲ وزنه بردار ملی پوش کشورمان است تا طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده فدراسیون و با هدایت حسین برخواه ، پولامردان محک جدیدی در رکوردگیری داشته باشند و خود را برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده کنند.

سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: تالار همایش‌های مجموعه ورزشی آزادی از امروز میزبان ۱۲ وزنه بردار ملی پوش کشورمان است تا طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده فدراسیون و با هدایت حسین برخواه ، پولامردان محک جدیدی در رکوردگیری داشته باشند و خود را برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده کنند.
مجید عسگری در دسته 69 کیلوگرم، کیانوش رستمی و علی مکوندی در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی و سید ایوب موسوی در دسته 94 کیلوگرم، علی هاشمی، محمدرضا براری، علیرضا سلیمانی و پیمان جان در دسته 105 کیلوگرم و در نهایت بهداد سلیمی، سعید علی حسینی و محسن بهرام‌زاده در دسته 105+ کیلوگرم نفراتی هستند که در این رکوردگیری روی تخته می روند.

اهمیت این موضوع آنجا مشخص می شود که سرمربی در قالب این مسابقات می خواهد توان آمادگی پولادمردان را بسنجد و در نهایت با دید باز بهترین انتخاب را داشته باشد .

به هر حال تصیمی گیری سرمربی با توجه به شروع لیگ می تواند حضور پر رنگ ملی پوشان را در لیگ به همراه داشته باشد هر چند که هاشمی وکیانوش رستمی امسال در هیچ تیمی حضور ندارند و به صورت انفرادی در رکوردگیری شرکت می کنند.حضور پولاد مردان روی تخته جدال در یک رقابت رسمی دیگر جای هیچ شبه ای نخواهد گذاشت.پیش از این شائبه های زیادی درباره انتخاب افراد در تیم ملی وجود داشت اما در این دوره برخواه با انتخاب شاگردانش در یک رقابت رسمی جلوی هر حرف و حدیث را می گیردتا بهترین ها برای بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی انتخاب شوند.

بی یکی دیگر از اهداف فدراسیون درباره همزمانی رکورد گیری و شروع لیگ بر می گردد به پرشور شدن لیگ تا وزنه برداران با انگیزه مضاعف دراین رقابتها وزنه بزنند. موضوع مهمی که در دوره های قبل کمتر به آن توجه می شد.

تدبیر فدراسیون دراین زمین ستودنی است چرا که حضور تمام ستاره ها و مردان المپیکی در این رقابتها ارزشمند است و بی شک تماشاگران زیادی را به سالن خواهد آورد.

در حالی که از امروز رقابت‌های هفته اول که حکم رکورد گیری برای نفرات حاضر در اردوی تیم ملی را هم دارد آغاز شده اما سعید علی حسینی به دلیل مصدومیت در این رکورد گیری شرکت نکرده است.شنیده ها حاکی از آن است که حسینی از ناحیه کمرآسیب دیده و تا چند روز طبق نظر پزشکان باید ابتدا فیزوتراپی کند تا بتواند در شرایط ایده آل وزنه زدن قرار بگیرد.

در سنگین وزن تیم ملی کشورمان سلیمی و حسینی وبهرام زده روی تخته می شوند که بی شک سلیمی و علی حسینی رقابت سختی را برابر هم خواهند داشت.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار