به منظور حمایت از کالای ایرانی تولیدات و اختراعات بومی حمایت می‌شود
کد خبر: 914236
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ppk
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
شهردار اردبیل:
شهردار اردبیل گفت: در راستای عملی کردن شعار سال شهرداری اردبیل از تولیدات و اختراعات بومی به منظور حمایت از کالای ایرانی حمایت می‌کند که امیدواریم در این زمینه موفق عمل کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلایت از اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در نخستین جلسه ستاد حمایت از کالای ایرانی در اردبیل اظهار داشت: در راستای عملی کردن شعار سال شهرداری اردبیل از تولیدات و اختراعات بومی به منظور حمایت از کالای ایرانی حمایت می‌کند که امیدواریم در این زمینه موفق عمل کند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم با خرید نیازمندی‌های مدیریت شهری اعم از خریدهای کلی و جزئی از اقلام ایرانی با هدف حمایت از تولیدات داخلی حمایت کرده و تمامی واحدهای این مجموعه در راستای عملی کردن شعار سال اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

شهردار اردبیل گفت: حمایت از کالای ایرانی به منظور توسعه و رونق اقتصادی سرلوحه برنامه شهرداری اردبیل قرار گرفته و تمام اهتمام این مجموعه نیز برای تحقق شعار سال است که باید تمامی سازمان‌ها و واحدها نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق شعار سال جامه عمل بپوشانیم.

لطف‌اللهیان بیان کرد: درصدد فراهم کردن فرصتی در زمینه تخفیف در عوارض، تبلیغات و یا برپایی نمایشگاه برای تولیدکنندگان داخلی هستیم تا بتوانیم با حمایت از تولیدات و اختراعات بومی و محلی و بهره‌گیری از ظرفیت آن‌ها در توسعه اقتصادی شهر سهیم باشد.

وی اظهار کرد: نوسانات و تغییرات در قیمت‌ها حاکی از فشار اقتصادی در جامعه است و با همدلی، انسجام و وحدت است که شعار سال به صورت کاملا عملیاتی تحقق خواهد که از مدیران سازمان‌های تابعه می‌خواهیم این کمیسیون گزارش و عملکرد خود را به صورت کتبی در حمایت از کالای ایرانی ارائه کنند تا مشخص شود شهرداری اردبیل در این زمینه چقدر موفق بوده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار