دیدار با خانواده های شهدا روح انسان را صیقل می دهد
کد خبر: 913996
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pls
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
مدیرکل بنیادشهید البرز:
مدیرکل بنیاد البرز با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران فرصتی مغتنم است که روح انسان را صیقل می دهد، اظهار داشت: اجرای طرح سپاس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. اگر روح خود را صیقل ندهیم روح ایثار و شهادت در ما از بین خواهد رفت.

طاهرنژاد در این نشست هم‌اندیشی و هماهنگی اجرای طرح سپاس با تأکید بر لزوم اجرای طرح سپاس با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، گفت: جایگاه تک‌تک ما مسئولین مرهون از خود گذشتگی‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

وی در ادامه با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران فرصتی مغتنم است که روح انسان را صیقل می دهد، اظهار داشت: اجرای طرح سپاس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. اگر روح خود را صیقل ندهیم روح ایثار و شهادت در ما از بین خواهد رفت.

مدیرکل بنیاد البرز با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برکت است، تصریح کرد: تکریم خانواده‌های شهدا تکریم ارزش‌های انقلاب است؛ مردم و مسئولین باید بدانند مدیون این عزیزان هستند.

وی از دیدار تمامی والدین و همسران مکرم شهدا با کمک دستگاه‌های اجرایی تا پایان مردادماه خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های به‌ عمل‌ آمده طرح دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در دو بخش به اجرا درخواهد آمد که در بخش اول از تمامی والدین و همسران شهدا تا پایان مرداد و قبل از برگزاری کنگره‌ شهدای استان دیدار به عمل خواهد آمد و در بخش دوم تمامی جانبازان و آزادگان سرافراز مشمول این طرح قرار خواهند گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان با ابراز امیدواری از اجرای کامل این طرح در استان با همراهی مسئولان گفت: با اجرای این طرح ان‌شاءالله تا پایان سال جاری از هرکدام یک از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک بار توسط خادمین شهدا دیدار به عمل خواهد آمد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار