سازماندهی 21 پایگاه سنجش برای کلاس اولی ها در البرز
کد خبر: 913992
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003plo
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز خبرداد
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز گفت: 21 پایگاه سنجش سلامت ویژه کلاس اولی ها و نو آموزان پیش دبستانی دراین استان ساماندهی شد.

عباس کشاورز افزود: این پایگاه ها برای بررسی فرآیند مراقبت سلامت کودکان در زمینه بینایی سنجی، هوش ، سلامت جسمی ، شنوایی و بررسی تخصصی در البرز پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: پایگاه های سنجش سلامت در نواحی و مناطق مختلف آموزش و پرورش البرز طبق نوبت دهی وضعیت سلامت نوآموزان را بررسی می کنند.

کشاورز خاطرنشان کرد: کارشناسان در این پایگاه ها از اواخر هفته جاری تا پایان شهریور ماه امسال نوآموزان را تحت پوشش مراحل مختلف سنجش قرار می دهند.

وی بیان داشت: در این طرح بیش از 170 نفر از کارشناسان آموزش دیده و با تجربه برای تعیین وضعیت نوآموزان در حوزه سلامت عمومی ، ذهنی ، روحی و روانی مشارکت دارند.

کشاورز با تاکید بر الزامی بودن گذراندن مراحل این سنجش برای نام نویسی در پایه اول ابتدایی ،تصریح کرد: ضرورت دارد والدینی که دارای کودکان 6 سال هستند برای ثبت نام فرزندشان در سامانه الکترونیکی سنجش و دریافت نوبت به مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه نزدیک محل سکونت خود مراجعه کنند.

وی افزود: نوع آموزانی که از نظر سلامت جسمی و هوشی در پایگاه های اولیه سنجش مشکل دار شناخته شوند به پایگاه تخصصی سنجش برای بررسی تخصصی کارشناسان ارجاع داده می شوند.

وی تاکید کرد: 47 هزار نفر در پایگاه های سنجش البرز تحت پوشش قرار می گیرند که نسبت به سال گذشته شاهد رشد مراجعه بیش از 2 هزار نفر در پایگاه های سنجش استان هستیم.

استان البرز 240 هزار دانش آموز ابتدایی دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار