هشدار در خصوص انتشار باج افزارها و بدافزارها
کد خبر: 912095
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pHD
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان‌شرقی:
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به نامه‌های ارسالی اداره‌کل پدافند غیرعامل در خصوص لزوم آمادگی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برابر حملات سایبری و هشدارهای لازم در خصوص انتشار باج‌افزارها و بدافزارها گفت: از دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم امنیت دستگاه‌های خود را بالا ببرند.

علیرضا کریمی در جلسه توجیهی پیشگیری از حملات سایبری به بانک‌ها به منظور پیشگیری از حملات سایبری به سیستم بانکی در دادگستری استان آذربایجان‌شرقی بر ضرورت اهمیت امنیت در بانک‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: از آنجا که بانک‌ها، دارایی‌ها و سرمایه‌های مردم را در اختیار دارند بحث امنیت در آنها بسیار جدی است و امیدواریم با برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی گامی مؤثر برای امنیت بانک‌های استان برداریم.

علیرضا کریمی با اشاره به نامه‌های ارسالی اداره‌کل پدافند غیرعامل در خصوص لزوم آمادگی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در برابر حملات سایبری و هشدارهای لازم در خصوص انتشار باج‌افزارها و بدافزارها گفت: از دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم با عمل کردن به این دستورالعمل‌ها و جدی گرفتن آنها امنیت دستگاه‌های خود را بالا ببرند تا بتوانند از موج حملات سایبری اخیر که جهانی شده به سلامت عبور کنند.

وی با اشاره به جایگاه پدافند غیرعامل در استان یادآور شد: پدافند غیرعامل در استانداری یک دستگاه نظارتی و هماهنگ‌کننده است که با 11 کارگروه و دو قرارگاه وظیفه نهادینه‌کردن پدافند غیرعامل را در استان بر عهده دارد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با اشاره به بازدیدهای سایبری کارشناسان این اداره‌کل بیان داشت: این اداره‌کل با همکاری قرارگاه سایبری استان در سال جدید بازدیدهای سایبری خود را از دستگاه‌های اجرایی آغاز کرده و امیدواریم تمام ارگان‌ها با اکیپ بازرسی همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار