«جمنا» در انتخابات آتی با برنامه‌تر ورود می‌کند
کد خبر: 911715
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pB5
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
نایب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب:
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه جبهه مردمی در انتخابات آتی با برنامه‌تر از گذشته ورود خواهد کرد، گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شده است.
مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم بابیان اینکه فعالیت‌های جبهه مردمی با اهداف و برنامه‌های از پیش تعیین‌شده ادامه دارد، گفت: برخی مطالبی درباره عدم حضور برخی اعضای شورای مرکزی مطرح کردند که باید گفت: این افراد به دلیل حضور در جایگاه‌ها و شرایط خاص کاری خودشان خواسته‌اند دیگر عضو جبهه نباشند، لذا هیچ‌کدام از اعضای شورای مرکزی از این جبهه استعفا نداده است و اگر شرایطی برای عدم حضور آن‌ها پیش‌آمده به دلیل شرایط کاری جدید بوده است.

وی بابیان اینکه جبهه مردمی برای هماهنگ کردن نیرو‌های انقلابی برای انتخابات مجلس در حال برنامه‌ریزی است، گفت: تصمیم و بنای فعالیت ما این است که نیرو‌های انقلابی فراتر از یک سیستم جناحی دور یکدیگر جمع شده و برای رفع مشکلات مردم و کشور به‌صورت هماهنگ عمل کنند.
چمران با بیان اینکه جبهه مردمی در انتخابات با برنامه‌تر از گذشته ورود خواهد کرد، گفت: جلساتی برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغازشده و امیدوار هستیم این جلسات با هماهنگی بیشتر نیرو‌های انقلابی وسعت بیشتری پیدا کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار