سند راهبردی سرمایه گذاری گردشگری اردبیل تدوین می شود
کد خبر: 911567
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p8h
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تدوین سند راهبردی سرمایه گذاری گردشگری در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگارجوان آنلاین از اردبیل، ناصر محمودی با اعلام این خبر تصریح کرد:  این سند با هدف تهیه و تدوین فرصت های سرمایه گذاری با هدف تسریع و تسهیل در امور سرمایه گذاری و ارائه آن به فعالان اقتصادی داخلی و خارجی بخش گردشگری تهیه می شود.

به گفته محمودی در سند جامع راهبردی مطالعات با محوریت گردشگری و تامین زیرساخت های گردشگری استان بوده و پس از اتمام مطالعات برنامه های راهبردی اجرا خواهد شد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: به دلیل اهمیت طرح های سرمایه گذاری در هفته های اخیر رفع موانع و کاهش زمان بررسی طرح ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در پی کاهش زمان رسیدگی به طرح های سرمایه گذاری به تعداد هشت واحد تاسیسات گردشگری در کمیته فنی سرمایه گذای مورد بررسی و تائید قرار گرفته و موافقت اولیه نیز صادر شده است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: گردشگری اصلی ترین محور توسعه اقتصادی استان است و ضروری است برای بهره گیری مطلوب از قابلیت های استان در این راستا موانع سرمایه گذاری رفع شود.

به گفته محمودی به ویژه حمایت از سرمایه گذاران در احداث تاسیسات گردشگری از جمله مراکز اقامتی، واحدهای پذیرایی و واحدهای تفریحی مورد تاکید است.

وی همچنین با تاکید به ضرورت توسعه متوازن تاسیسات گردشگری اضافه کرد: فراخوان مطالعه و طراحی تعداد 25 سایت گردشگری در سطح استان منتشر شده است.معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ابراز امیدواری کرد با جذب طرح های پیشنهادی مشاوران زبده و خلاق بتوان تاسیسات گردشگری استان را ساماندهی کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار