شکست ۲ فیلم مدعی روشنفکری
کد خبر: 911476
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p7E
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸
فروش دو فیلم «خوک» و «عصبانی نیستم» روی هم رفته حتی به نصف فروش انیمیشن «فیلشاه» هم نرسید!

برخلاف حاشيه‌هاي بسيار زياد اما فيلم‌هاي جديد ماني حقيقي و رضا درميشيان در گيشه با شكست مواجه شدند.
فيلم «خوك» به كارگرداني ماني حقيقي در شرايطي اكران خود را شروع كرد كه به دروغ شايع شده بود اين فيلم توقيف شده است! حتي برخي از خبرگزاري‌ها هم به انتشار اين خبر دامن زدند. با وجود اين جوسازي‌ها اما اين فيلم تاكنون حتي به فروش يك ميلياردي هم نرسيده است. فيلم «عصباني نيستم» هم به‌رغم جنجال‌آفريني‌هاي بسيار زياد گروه سازنده‌اش، موضوع سياسي، برخورداري از تبليغات تلويزيوني و همچنين حضور بازيگران حاشيه‌ساز در آن، در نهايت به فروش 2 ميليارد و ۶۰۰ ميليون توماني رسيده است. اين درحالي است كه برخي پيش‌بيني مي‌كردند كه اين فيلم به خاطر حاشيه‌هايش با استقبال بسيار زيادي همراه شود، اما ضعف ساختاري فيلم باعث شد تا نتواند به فيلمي پرفروش تبديل شود.
........................................................................................................

شوراي عالي اكران درباره نمايش بازي‌هاي جام‌جهاني تصميم مي‌گيرد
شوراي عالي اكران قرار است درباره نمايش بازي‌هاي جام جهاني در سينماي كشور تصميم قطعي بگيرد.
چند هفته‌اي است كه نمايش بازي‌هاي فوتبال جام جهاني 2018 در سينما‌هاي كشور، به يكي از موضوعات پرحرف و حديث حوزه سينما تبديل شده است؛ موضوعي كه از طرفی برخي فيلمسازان با آن مخالف هستند و از طرفي ديگر برخي سينماداران به شدت پيگير اجرايي شدن آن هستند.
روز گذشته غلامرضا فرجي سخنگوي شوراي صنفي نمايش اعلام كرد كه وضعيت نمايش بازي‌هاي فوتبال جام جهاني 2018 در سينماهاي كشور امروز توسط شوراي صنفي نمايش مشخص مي‌شود.
پيگيري‌هاي فارس نشان مي‌دهد كه تصميم‌گيري قطعي درباره نمايش بازي‌هاي جام جهاني در سينماهاي كشور، قرار است روز سه شنبه 22 خردادماه توسط شوراي عالي اكران، تعيين تكليف شود. همچنين به تازگي ديدگاه نيروي انتظامي درباره امكان نمايش بازي‌هاي جام جهاني در سينما‌هاي كشور در اختيار شوراي عالي اكران قرار گرفته است و در جلسه روز سه‌شنبه قرائت مي‌شود تا اعضاي شوراي عالي اكران نظر قطعي را اتخاذ و اعلام كند.
........................................................................................................

حال صدرالدين شجره مساعد است
صدرالدين شجره از هنرمندان پيشكسوت راديو كه تجربه بازي نيز دارد، درباره آخرين وضعيت جسماني خود پس از ترخيص از بيمارستان سخن گفت.
صدرالدين شجره كارگردان و نويسنده نمايش‌هاي راديويي درباره وضعيت جسماني خود در چند ماه گذشته بيان كرد: بعد از سه ماه پيگيري روند درماني و جراحي‌هايي كه داشتم، مي‌توان گفت اكنون نسبت به آن روزها بهتر هستم. وي ادامه داد: اين روزها در منزل در حال استراحت هستم و البته بايد به پزشك مراجعه كنم تا ببينم تجويز جديدي دارد يا خير.
شجره همچنين درباره مسائل مربوط به روند درماني خود و بيمه عنوان كرد: بيمه من از طرف صداوسيما مشكلي ندارد و روند اداري خود را در اين زمينه طي مي‌كند، اما بخشي از هزينه‌ها را به هر حال بايد خودم بپردازم.
وي در پايان گفت: من عضو افتخاري خانه هنرمندان هستم و شايد از اين طريق هم اقدام كنم تا ببينم چقدر مي‌توانم از بيمه خانه هنرمندان استفاده كنم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار