۲۳ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان مرکزی اصلاح و بهسازی شد
کد خبر: 911401
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p61
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از اصلاح و بهسازی بیش از ۲۳ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان مرکزی طی سال جاری خبر داد.
علی زندی‌فر گفت: این میزان متراژ در طول شش محور مواصلاتی اصلی و فرعی استان مرکزی مورد عملیات اصلاح قرار گرفته و بخشی از آن نیز به جاده‌های روستایی اختصاص دارد.
وی افزود: بیشترین میزان و حجم عملیات‌های اصلاح و بهسازی جاده‌ها در استان طی امسال مربوط به محور قدیم ساوه-‌سلفچگان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ادامه داد: در این محور حدود ۱۰ کیلومتر عملیات اصلاح انجام شده که شامل ۴ هزار و ۸۰۰ متر روکش آسفالت و ۵ هزار متر درزگیری ترک‌های جاده است.
زندی‌فر خاطرنشان ساخت: همچنین در محور قدیم ساوه-تهران بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ متر ماسه آسفالت و ۳ هزار و ۶۰۰ متر روکش آسفالت انجام شده است.
وی افزود: عملیات اصلاح و بهسازی در محور فرمهین به خنجین و کمیجان نیز شامل اجرای یک هزار و ۳۰۰ متر ماسه آسفالت و ۳ هزار و ۶۰۰ متر روکش نهایی بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ادامه داد: همچنین لکه‌گیری محور اراک-‌توره به میزان یک هزار و ۶۰۰ متر، روکش آسفالت راه روستایی آشتیان به حاتم آباده به طول ۵۰۰ متر و اصلاح جاده طرمزد نیز به طول ۵۰۰ متر طی سال جاری به دست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی انجام شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار