اجرای طرح‌های ویژه مدیریت مصرف برق در استان مرکزی
کد خبر: 911398
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p5y
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از اجرای طرح‌های ویژه پیک سایی و مدیریت مصرف برق در این استان خبر داد.
مهرنوش رفیعی گفت: در این راستا طرح‌های ذخیره عملیاتی، تعطیلات و تعمیرات، استفاده از مولد‌های خودتأمین، سه طرح ویژه صنایع است که تدوین و اجرا می‌شود.
وی افزود: در بخش کشاورزی نیز برنامه ویژه‌ای برای کاهش بار مصرفی در نظر گرفته شده که بر اساس آن کشاورزان می‌توانند از طریق هماهنگی با مدیریت‌های توزیع برق شهرستان خود، در چهار ساعت پیک مصرف، ساعات ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۴، موتور آب خود را خاموش کنند که در این صورت می‌توانند از ۲۰ ساعت برق رایگان در سایر اوقات شبانه‌روز استفاده کنند.
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: اجرای این طرح‌ها به صورت سراسری، همه ساله از نیمه خرداد ماه به صورت رسمی آغاز می‌شود و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد.
رفیعی با بیان اینکه ۸۹۸ مشترک صنعتی و کشاورزی استان در طرح‌های کاهش پیک تابستان سال گذشته مشارکت داشته‌اند، افزود: این مشارکت و همکاری موجب پرداخت بالغ بر ۶ میلیارد تومان به عنوان پاداش در صورتحساب بهای برق مصرفی صاحبان صنایع و کشاورزان شده است.
این مسئول با اشاره به مسائل و نیاز‌های شهرستان فراهان و پیگیری برای رفع این مشکلات، ادامه داد: شهرک صنعتی فراهان که زمین آن تأمین شده، طبق برنامه شرکت شهرک‌های صنعتی استان تا پایان شهریورماه سال جاری زمین‌های مورد نیاز برای فعالیت صنعتگران و تولیدکنندگان را واگذار می‌کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار