كنگره ملي نقش امام‌(ره) در جنگ برگزار مي‌شود
کد خبر: 911396
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p5w
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مركزي از برگزاري كنگره ملي نقش امام راحل در جنگ و 6 هزار و 200 شهيد در اين استان خبر داد.
محمدصادق دوخايي در نخستين نشست اعضاي كميته اجلاس ايثارگران اين كنگره گفت: دستگاه‌هاي اجرايي در اين امر مهم مشاركت دارند و برنامه جامعي براي تقدير از تمامي خانواده شهدا در اين استان تدارك شده است.
وي افزود: كميته اجلاس ايثارگران يكي از بخش‌هاي كنگره ملي نقش امام راحل در جنگ تحميلي و 6 هزار و 200 شهيد استان مركزي است كه بيش از 30 عنوان برنامه تخصصي در آن تدوين و اجرايي مي‌شود.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مركزي ادامه داد: براي تأمين بخشي از هزينه‌هاي اجراي برنامه‌هاي كميته اجلاس ايثارگران، هفته آينده نماينده ولي فقيه در استان مركزي، استاندار، فرمانده سپاه روح‌الله و تني چند از مديران كل مسئول نهادهاي دولتي در كنگره ملي نقش امام راحل در جنگ تحميلي و 6 هزار و 200 شهيد اين استان با مقامات كشوري ديدار مي‌كنند.
دوخايي گفت: تدارك ديدار مسئولان كنگره ملي نقش امام راحل در جنگ تحميلي و 6 هزار و 200 شهيد استان مركزي با رهبر معظم انقلاب نيز پيش‌بيني شده كه پس از قطعي شدن برنامه‌ها براي ارائه گزارش به معظم‌له انجام مي‌شود.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مركزي افزود: نشر فرهنگ ايثار و شهادت محور برنامه‌هاي كميته اجلاس ايثارگران است كه در اين راستا علاوه بر تجليل از 6 هزار و 200 خانواده شهيد استان مركزي و اهداي تابلوفرش تمثال شهيد هر خانواده، اعزام خانواده‌هاي معظم شهدا به مناطق عملياتي دفاع مقدس و محل شهادت شهيد خانواده و اعزام خانواده‌هاي معظم شهدا به شهر مقدس قم و ديدار با مراجع عظام تقليد انجام مي‌شود.
وي ادامه داد: گلباران و عطرافشاني قبور مطهر شهداي استان، برپايي نمايشگاه‌هاي عكس و وصيتنامه‌هاي شهدا از ديگر برنامه‌هاي كميته اجلاس ايثارگران كنگره نقش امام راحل در جنگ و 6 هزار و 200 شهيد استان مركزي است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار