نمایشگاه ملی گردشگری در اردبیل برپا می‌شود
کد خبر: 911040
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003p0C
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در تیرماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، نادر فلاحی در جلسه بررسی مشکلات و چالش‌های پیش روی سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: جلب مشارکت عمومی در راستای توسعه فعالیت‌ها در حوزه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مهمترین اولویت‌ها در سطح استان بوده که در این راستا اقدامات و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

وی با اعلام حمایت ویژه از فعالیت تشکل‌های صنفی گردشگری سایر استان‌های کشور برای حضور در استان اردبیل بیان کرد: در صدد هستیم تا از تمامی سازمان‌های مردم‌نهاد، تشکل‌ها، فعالان بخش صنایع دستی و گردشگری، هولدینگ‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی حمایت کرده و بسترهای فعالیت آنها را در استان فراهم کنیم.

فلاحی با اشاره به ظرفیت‌های استان اردبیل در بخش گردشگری گفت: با توجه به این امر باید تلاش کنیم تا سرمایه‌گذاران برای احداث هتل‌های استاندارد به استان دعوت شده و اقدام به توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان کنند که انتظار می‌رود معاونت سرمایه‌گذاری این اداره کل در این زمینه اقدام و پیگیری کند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با تاکید بر دعوت از شرکت سرمایه‌گذاری ایران‌گردی و جهان گردی و انجمن‌های صنفی فعال در حوزه گردشگری نظیر بوم‌گردان به استان اردبیل تصریح کرد: انتظار می‌رود در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

فلاحی از برگزاری نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در تیرماه امسال خبر داد و افزود: این نمایشگاه از چهارم تا هشتم تیرماه امسال تدارک دیده شده تا در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار شود که مقدمات لازم برای این امر در نظر گرفته شده تا از این فرصت به نحوی شایسته در معرفی گردشگری و صنایع دستی استان استفاده کنیم.

وی با دعوت از  شرکت‌های سرمایه‌گذاری، سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های فعال در فضای مجازی برای معرفی توانمندی‌های استان در این نمایشگاه اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده تا 25 غرفه گردشگری و 55 غرفه صنایع دستی در این نمایشگاه برپا شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در بخش صنایع دستی نیز از هنرمندان، فعالان و تشکل‌های مردمی فعال در این حوزه حمایت می‌شود که اصلی‌ترین موضوع در این زمینه خرید تضمینی و بازاریابی برای تولیدات صنایع دستی بوده و باید از تشکل‌های مردمی برای این امر جلب همکاری کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار